Volné místo ve firmě B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.

Pracovník venkovního úklidu - Ostrava

Smluvní vztah práce na živnostenský list
Lokalita Ostrava

O nás

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o. je součástí společnosti B+N Referencia Zrt., která byla založena v Maďarsku v roce 1993 a dnes je významným leadrem na trhu v oblasti služeb Facility Managementu.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Přijmeme kolegu na úklid venkovního prostoru, kolem výrobního podniku.

Co vás čeká a nemine:

  • Pravidelné sezonní práce (úklid sněhu v zimě a jiné…)
  • Sekání a údržba trávníku
  • Údržba zeleně, plení záhonů, shrabání listí
  • Úklid venkovního prostoru (výnos odpadků a jiné)

Pracovní doba:
Po- Pá na 6–8h/den

Požadujeme:

  • Dobrá fyzická kondice
  • Obliba zahradničení/ zkušený zahrádkář
  • Vysoké pracovní nasazení a flexibilita
  • Organizační schopnosti
  • Čistý výpis rejstříků trestů
  • Pravidelná docházka

Nabízíme:

  • Práci na DPP/DPČ/IČO
  • Nástup 1.11.2021
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Kvalitní zaškolení a zajištění všech potřebných pomůcek
  • Výplata vždy na účtě 15. dne následujícího měsíce