Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

PROJEKTOVÝ MANAŽER LOGISTIKY S AJ/NJ (40.000-46.000Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Poděbrady
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 40.000 – 46.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Základní info:
Máte ukončené SŠ vzdělání? Zvládáte komunikaci v anglickém jazyce? Znáte práci v logistice a nebojíte se cestovat? Hledáme skutečné odborníky na logistické projekty! Chopte se nové pracovní příležitosti! Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala můžete mi zaslat svůj životopis!

Pracovní náplň:

  • Dohled nad zajištění dílů do výroby
  • Sledování toků materiálu
  • Správa v logistice a projektových skladů
  • Administrativa v logistice

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ vzdělání maturitní zkouškou
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni
  • Znalost práce s PC
  • Aktivního řidiče
  • Praxe v oboru

Nabízíme:

  • Pružná pracovní doba
  • Náborový příspěvek
  • Více jak 25 dní dovolené
  • Cestování za zákazníky
  • 13. plat
  • Závodní stravování

Lokalita: Poděbrady

  • Kolín
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
včerejší
  • Modletice
  • Kaufland Česká republika v.o.s.
  • 29 500 – 43 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
včerejší
  • Modletice
  • 33 000 – 39 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
Zveřejněno: 23. března
  • Mikulov, Břeclav
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 40 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 8. února
  • Hustopeče
  • 35 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 20. září

DoDo Czech s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., TOPTRADE, spol. s r. o., AUTO PATRON s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Šmídl s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Comac jobs s.r.o., Yusen Logistics (Czech) s.r.o., UBC s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Crocodille ČR, MIMO BOHEMIA, a.s., Česká pošta, s.p., HYGOTREND, s.r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., Almeco, s.r.o., M.Preymesser logistika, spol. s r.o., Zenit, spol.s r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Moveto Delivery s.r.o., Futurum personal s.r.o., DISPONERO s.r.o., Plastiform s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., Správa železnic, státní organizace, LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., PPL CZ s.r.o., Wolt Česko s.r.o., Košík.cz s.r.o., BAUFERA s.r.o., TextilEco a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., BREADWAY a.s., PJ EXPEDIS, spol. s r.o., AJK CZ s.r.o., TIR CENTRUM s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., XXXLutz, DSA a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., KÖNIGFRANKSTAHL, s.r.o., EXVER FOOD, s.r.o., BAKKER, s.r.o., CDP IVORY, s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., ASBISC ENTERPRISES PLC, Agency Prague, organizační složka, Trenkwalder a.s., SECURITAS ČR s.r.o., C.S.CARGO a.s., LKQ CZ s.r.o., CROSSDOCK GROUP s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Specialista / specialistka IT, Inspektor / Inspektorka, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka výroby, Montážník / montážnice, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Support IT, Obchodní zástupce / zástupkyně, Shift leader / Vedoucí směny

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 8 - Libeň, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 9 - Běchovice, Praha 9 - Černý Most, Praha 9 - Kbely, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 9 - Letňany, Praha 10 - Hostivař, Praha 10 - Malešice, Žiželice, okres Kolín, Český Brod, Kutná Hora, Čelákovice, Benátky nad Jizerou, Dobrovice, Úvaly, Uhlířské Janovice, Jirny, Řepov, Hlavenec, Čáslav, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Kosmonosy, Jičín, Říčany, okres Praha-východ, Mnichovice, okres Praha-východ, Roudnice, Strančice, Mirošovice, Nupaky, Čestlice, Velké Popovice, Modletice, Staré Ždánice, Divišov, Vysočany, Praha, Stéblová

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

administrativa AJ Bor doba hledám IT nabídka nábor náplň práce nové plat Poděbrady práce pracovní pracovní doba pracovní nabídka práva praxe pružná pracovní doba příspěvek sklad Skuteč sledování správa stravování vzdělání znalost životopis anglické cestování díl dovolené logistik lokalita materiál náborový náplň obor odbor PC PR pracovní náplň pracovní příležitost pracovní příležitosti projekt projektový pružná příležitost příležitosti řidič výroby zákazník závod