Tlumočník pro ukrajinské pracovníky v Brně. Nástup IHNED!

Lokalita Praha
Firma CentralWork s.r.o.
Mzda 27.000 – 30.000 Kč
Kontakt Zuzana Radičová, zobrazit tel. číslo

Hledáme schopného, akčního a zodpovědného tlumočníka pro skupinu ukrajinských zaměstnanců do výroby kabelových svazků v Brně.. Nástup možný IHNED!!!

Požadujeme:

  • dobré organizační schopnosti
  • uživatelská znalost PC
  • výborná komunikace v českém i ukrajinském jazyce
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • předchozí zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • čistý registr trestů

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • dlouhodobá a stabilní práce na HPP
  • kvalitní zaškolení
  • možnost ubytování
  • příspěvek na závodní stravování
  • nástup IHNED

Náplň práce:

  • tlumočení z ukrajinského/ruského jazyka
  • školení nových zaměstnanců
  • užší spolupráce s ukrajinskými zaměstnanci a manažerem skladu
  • řešení problémů na pracovišti, zadávání a kontrola úkolů
  • kontrola a plánování docházky
  • denní report

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš životopis nebo volejte na tel. číslo zobrazit tel. číslo.

Máte zájem o tuto nabídku?