Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Customer Service S Nj + Aj (35-40.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Frýdek-Místek
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Obchod, nákup a prodej zboží, Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý B2), Německý jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 35.000 – 40.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Chcete pracovat v zákaznickém servisu a využít u toho plynulou znalost němčiny a angličtiny? Jste komunikativní, energický člověk a zákazník je pro Vás na prvním místě? Pak hledáme právě Vás!
Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Mezinárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: CUSTOMER SERVICE S NJ + AJ (35-40.000 KČ)

Náplň práce:

* Tvorba objednávek
* Komunikace se zákazníky
* Řešení reklamací a expedice
* Prodej výrobků

Co od Vás očekáváme:

* SŠ vzdělání
* Praxi na obdobné pozici
* Aktivní znalost německého a anglického jazyka
* Znalost práce v MS Office
* Znalost systému SAP - výhodou
* Komunikativní a organizační schopnosti

Co Vám můžeme nabídnout:

* Týden dovolené navíc
* Flexibilní pracovní doba
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Firemní mobil a notebook
* Vzdělávací kurzy
* Bonusy, prémie
* Firemní akce

* Lokalitu: Okres Frýdek-Místek

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Ostrava
  • TEPLOTECHNA Ostrava a.s.
  • 36 960 – 48 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Parkoviště
Zveřejněno: 23. dubna
  • Český Těšín
  • Aga24, s.r.o.
  • 28 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 26. dubna
  • Bílov, Nový Jičín
  • Stolárna na statku s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
Zveřejněno: 25. dubna
  • Ostrava
  • MALEDA s.r.o.
  • 20 000 – 22 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 14. března

Liberty Ostrava a.s., Efektivní dům s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., LKQ CZ s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., USNU nové spaní s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., EVROPA realitní kancelář, VKUS-BUSTAN s.r.o., SMS finance, a.s., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, Beskydské uzeniny, a.s., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, Globus ČR, v.o.s., O2 Czech Republic a.s., Česká spořitelna, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., RAVEN CZ a.s., ARAMARK, s.r.o., MORA FIT s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Ekodoma s.r.o., TextilEco a.s., Věra Pietrasová, Ubbe s. r. o., HOT-CHIP s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., Auto Tichý s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., TEPLOTECHNA Ostrava a.s., Manuvia Czech s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Partners Financial Services, a.s., RECRA Moravia s.r.o., HalfPrice, TresJob s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Aga24, s.r.o., Radomír Gruštík, Stolárna na statku s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., Česká pošta, s.p., Město Nový Jičín

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Číšník / Servírka, Manager, Obsluha lidí, Provozní / F&B Manager, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Projektant / Projektantka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavební inženýr / inženýrka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Energetik / Energetička, Specialista / specialistka v energetice, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Vrátný / Vrátná, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Elektronik / Elektronička

Kunčice, Ostrava, Ostrava, Frýdek-Místek, Celá ČR, Dobrá, Fryčovice, Vyšní Lhoty, Havířov, Moravská Ostrava, Ostrava, Kopřivnice, Frenštát pod Radhoštěm, Studénka, Český Těšín, Karviná, Třinec, Bohumín, Bílov, okres Nový Jičín, Nový Jičín

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

AJ akce bonus bonusy den doba flexibilní Frýdek Frýdek-Místek hledám IT komunikace kurz kurzy mezinárodní Místek mobil náplň práce Office penzijní připojištění pojištění práce pracovní pracovní doba připojištění příspěvek reklama společnost stravování týden týden dovolené navíc vzdělání vzdělávací kurzy znalost životopis anglické dovolené firemní jazyk náplň národní navíc německé okres organizační schopnost organizační schopnosti penzijní PR prémie prodej servis schopnost schopnosti systém tvorba vzdělávací kurz zákazník