Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Specialista Testování Výrobních Linek

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hlavenec
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Jste čerstvým absolventem elektro oboru nebo již máte nějaké zkušenosti a láká Vás prostředí automotive? Zajímá Vás testování výrobních linek a strojů?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní výrobní společnost hledá novou posilu do týmu na pozici:

SPECIALISTA TESTOVÁNÍ VÝROBNÍCH LINEK – navíc relokační balíček!

Pracovní náplň:

  • testování, diagnostika a odstranění závad na výrobních linkách
  • předcházení závad na výrobních strojích
  • evidence závad v interním systému
  • spolupráce s technickým oddělením

Požadujeme:

  • min. SŠ v oboru elektro
  • odbornou znalost vyhlášky 50/1978 Sb. výhodou
  • zájem o oblast testování, automatizaci a robotizaci
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • zodpovědnost, pečlivost a týmového ducha

Nabízíme:

  • relokační balíček až 30.000 Kč
  • extra bonusy za odpracovaní všech požadovaných hodin v daném měsíci
  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • příspěvek na stravování
  • možnost kariérního postupu
  • příležitost i pro ABSOLVENTY!
  • termín nástupu IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha – východ

  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
včerejší
  • Český Brod
  • Advantage Consulting, s.r.o.
  • 35 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
dnešní
  • Ždírec nad Doubravou
  • AC Jobs / Advantage Consulting
Zveřejněno: 8. února

DoDo Czech s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., K2 moto s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., FLORA 24 s.r.o., VELKÁ PECKA s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., LAKOVNA REPOS s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., Česká pošta, s.p., SH Job Partners s.r.o., safemed medical devices s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., BREADWAY a.s., Automyčka Express s.r.o., XXXLutz, RAVAFOL CZ s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., Mlékárna Pragolaktos, a.s., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Ing. Miroslav Vybulka, LKQ CZ s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ProJobEU s.r.o., Město Odolena Voda, Etimos Human s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., H&B Group s.r.o., SECURITAS ČR s.r.o., Markmont, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., FIEGE s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., KATRING, spol. s r.o., DISPONERO s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Marie Havlová, SKYCLEAN s.r.o., Ing. Jiří Čedík, STILL ČR spol. s r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Coweo Technologies s.r.o., Novitim s.r.o., Skanska a.s., Daniel Menšík, Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička v zemědělství, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 9 - Satalice, Praha 9 - Černý Most, Praha 9 - Letňany, Praha 9 - Běchovice, Praha 9 - Kyje, Praha 8 - Libeň, Praha 10 - Malešice, Praha 10 - Uhříněves, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 7 - Troja, Praha 2 - Vinohrady, Zdiby, Vysočany, Praha, Mělník, Odolena Voda, Poříčany, Český Brod, Klecany, Třebestovice, Postřižín, Úžice, okres Mělník, Kozomín, Dobrovice, Mladá Boleslav, Nymburk

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

absolvent AJ auto bonus bonusy Bor den elektro evidence hledám interní IT měsíc místo možnost náplň práce odpovědnost pec pečlivost postup práce pracovní Praha prostředí příspěvek sick day specialist specialista společnost spolupráce sport stravování týden týden dovolené navíc výkon zkušenosti znalost automat dané dovolené kariérní list místo výkonu práce náplň národní navíc oblast obor odbor oddělení PR pracovní náplň příležitost robot stroj systém technický termín test tým výrobní zájem zkušenost