Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

SEŘIZOVAČ VÝROBY (až 45.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Hustopeče
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 – 45.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce.

Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti s prací ve výrobě, seřizováním strojů a linek? Máte technické myšlení, hledáte novou pracovní příležitost a nevadí Vám pracovat na 3 směny? Pak jste právě vy člověkem, kterého hledáme!

Výrobní společnost s dlouholetou tradicí hledá kolegu/kolegyni na pozici:

SEŘIZOVAČ VÝROBY (od 45.000 Kč

Požadujeme:

  • SOU nebo SŠ strojírenské
  • Praxi na podobné pozici ve výrobě
  • Ochota pracovat na 3 směny (bez víkendů)
  • Základní znalost výkresové dokumentace
  • Technické myšlení a zodpovědnost
  • Ochota se vzdělávat a účastnit se školení

Pracovní náplň:

  • Obsluha a seřizování strojů a montážních linek
  • Manipulace a příprava materiálu pro výrobu
  • Odpovědnost za správnou kvalitu výrobků
  • Čtení z technické dokumentace
  • Dodržování zásad BOZP a požární ochrany

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • Docházkové a roční bonusy
  • Možnost závodního stravování
  • Důkladné zaškolení
  • Mnoho pracovních příležitostí i možnost seberealizace
  • Příspěvek na kulturu a sport
  • Příspěvek na dopravu i penzijní připojištění
  • Firemní akce
  • Pozice vhodná pro muže i ženy