Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Specialista Testování Výrobních Linek

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Čelákovice
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Jste čerstvým absolventem elektro oboru nebo již máte nějaké zkušenosti a láká Vás prostředí automotive? Zajímá Vás testování výrobních linek a strojů?

Pak jste možná právě Vy tím, koho hledáme! Proto neváhejte a pošlete nám své CV ještě dnes!

Automobilová společnost, která dodává své produkty předním světovým automobilkám, hledá novou posilu na pozici:

SPECIALISTA TESTOVÁNÍ VÝROBNÍCH LINEK

Pracovní náplň:

  • testování, diagnostika a odstranění závad na výrobních linkách
  • předcházení závad na výrobních strojích
  • evidence závad v interním systému
  • spolupráce s technickým oddělením

Požadujeme:

  • min. SŠ v oboru elektro
  • odbornou znalost vyhlášky 50/1978 Sb. výhodou
  • zájem o oblast testování, automatizaci a robotizaci
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • zodpovědnost, pečlivost a týmového ducha

Nabízíme:

  • týden dovolené navíc + 5 sick days
  • balíček Benefit plus
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • příspěvek na stravování
  • práci na směny
  • příležitost pro ABSOLVENTY
  • možnost školení a dalšího vzdělávání
  • možnost kariérního postupu
  • pozice vhodná pro muže i ženy
  • termín nástupu IHNED nebo dle domluvy
  • místo výkonu práce: Praha – východ

  • Nové Město nad Metují
  • NAKOS spol. s r.o.
  • od 17 900 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 4. dubna
  • Kolín
  • Salzgitter Mannesmann Stahlhandel s.r.o.
  • 24 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 31. března

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

absolvent AJ auto automobil benefit Bor CV den elektro evidence hledám interní IT místo mobil možnost náplň práce odpovědnost pec pečlivost postup pozice práce pracovní Praha prostředí příspěvek sick day směny specialist specialista společnost spolupráce sport stravování školení týden týden dovolené navíc vhodná výkon vzdělávání zkušenosti znalost automat dovolené kariérní list místo výkonu práce náplň navíc oblast obor odbor oddělení PR pracovní náplň příležitost robot stroj systém technický termín test tým výrobní zájem zkušenost