Volné místo ve firmě Lead - HR Services s.r.o.

Operátor/ka výroby - Ubytování Velká Bíteš, 26.000-30.000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jihlava
Firma Lead - HR Services s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Základní

O nás

Lead - HR Services s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna. Zaměření realizace spolupráce v oblasti automobilového průmyslu, logistiky a výroby. Nabídka práce na zkrácený úvazek i hlavní pracovní poměr dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou zajištění ubytování.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta, stabilní společnost zabývající se výrobou produktů pro automobilový průmysl, hledáme agenturní zaměstnance na pozici operátor/ka výroby. Firma se specializuje na produkci plastových výrobků, kovové součásti airbagů, plastové dekorativní díly karosérie a funkční plastové chladící a palivové systémy.

Náplň práce

  • Obsluha výrobních linek na základě výrobního plánu dle stanovených postupů
  • Řádné značení všech dílů na pracovišti
  • Řádné vyplnění výrobní dokumentace

Nabízíme

  • Nástupní mzda 24 000 – 28 000 Kč/měsíc
  • Dotované ubytování
  • Svozové autobusy do místa výkonu práce (doba jízdy 15 min)
  • Příspěvek na dojíždění až do výše 2080 CZK / měsíčně dle délky vzdálenosti od bydliště.
  • Závodní stravování – kantýna
  • Příspěvek na obědy ve výši 40 Kč/den
  • 13. a 14. mzda

Požadujeme

  • Pracovitost
  • Zodpovědnost
  • Spolehlivost
  • Zručnost
  • Ochota práce v nepřetržitém provoze

V případě zájmu o bližší informace nám prosím zašlete životopis spolu se svým telefonním číslem a my Vás v nejbližších dnech kontaktujeme.

  • Jihlava
  • Yong Heng s.r.o.
  • od 18 900 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 25. dubna
  • Jihlava
  • Petr Popovyč
  • od 19 500 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Jihlava
  • Leube Beton s.r.o.
  • od 25 560 Kč
  • Jihlava
  • Moravské kovárny, a.s.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Jihlava
  • KRONOSPAN OSB, spol. s r.o.
  • od 23 400 Kč
  • Jihlava
  • od 20 251 Kč
  • Moravská Třebová
  • TREPP-ART s.r.o.
  • 22 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 8. února
  • 25 000 – 30 000 Kč

ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., 100% REWORK s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., SIMIX GROUP s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., ProJobEU s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Trenkwalder a.s., Yong Heng s.r.o., KRAVSOVO AP CZ s.r.o., EDYS Service s.r.o., LAGUS s.r.o., Moment Czech s.r.o., PalletX s.r.o., Petr Popovyč, KATRES spol. s r.o., Leube Beton s.r.o., Moravské kovárny, a.s., KRONOSPAN OSB, spol. s r.o., JIPOCAR Logistic, s.r.o., VM Partners Building s.r.o., POZEMNÍ STAVBY Jihlava, spol. s r.o., Mejstřík s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Projektový / projektová manažerka, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Revizní technik / technička, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Vedoucí pracovník / pracovnice, Kontrolor / kontrolorka kvality, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Elektronik / Elektronička

Jihlava, Hybrálec, Pávov, Jihlava

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

AJ auto automobil Bíteš CZK den dění doba dokumentace firma hledám IT měsíc místa mobil mzda náplň práce odpovědnost operátor pec plán plnění postup práce příspěvek SOU společnost stabilní stravování telefon Týn ubytování Velká Bíteš výkon výrobní dokumentace Zruč životopis agent automobilový průmysl díl dokument informace jízdy karosérie kontakt kov na pracovišti náplň obsluha PR průmysl případ součást systém systémy výrobní výroby výše závod