Volné místo ve firmě Česká pošta, s.p.

Operátor v logistice - Pardubice

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Pardubice
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 22.000 – 26.000 Kč

O nás

Česká pošta, s.p.

Každý je u nás důležitým členem týmu. Proto je nezbytné, abychom sdíleli své cíle a hodnoty. Jen tak můžeme být společně moderní firmou, kde se zaměstnancům dobře pracuje a kam se zákazníci rádi vracejí.

Náplň práce:

  • třídění a snímání balíkových zásilek
  • nakládka / vykládka silničních kurzů
  • ruční zpracování balíkových zásilek (manipulace / třídění)
  • činnost se vykonává převážně v nočních směnách
  • práce v nerovnoměrném rozvrhu práce, noční práce

Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost – manipulace s těžkými břemeny do 30kg (práce je vhodná zejména přo muže)
  • spolehlivost, odpovědnost, flexibilita, ochota práce zejména na noční směny

Nabízíme:

  • práce na HPP na dobu určitou s možností prodloužení
  • benefity – 5 týdnů dovolené, 90 Kč stravenky, možnost odpočinku v našich rekreačních zařízeních, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvek na dětské tábory
  • týdenní pracovní úvazek 37,5 hod. / týdně

Místo výkonu:
SPU Pardubice, Palackého 1233
(u vlakového nádraží)
Kontaktní osoba:

Ing. Jana Čtvrtečková – vedoucí odboru BP
tel: zobrazit tel. číslo

Máte zájem o tuto nabídku?