Volné místo ve firmě Správa železnic, státní organizace

Analytik SOC - Security Operation Centrum

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha
Firma Správa železnic, státní organizace
Kategorie Informační systémy a technologie
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

Správa železnic, státní organizace

Již 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách.Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.

Máme cíl, máme vizi a máme ti co nabídnout.

Jaký bude náš tým? … NEJLEPŠÍ! Společně vybudujeme výkladní skříň kybernetické bezpečnosti. Přidej se do společnosti, která ti nabídne nejmodernější pojetí a styl řízení IT a kybernetické bezpečnosti.

Druh PPV:

  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou

Pracoviště:

  • V Celnici 1028/10, 110 00 Praha – Nové Město

Možný nástup:

  • ihned, případně dle dohody

Co bys měl/a mít

  • praxi na obdobné pozici v oblasti IT security v Security Operation Centru
  • základní zkušenosti s detekcí a analýzou IT security incidentů
  • orientaci v oblasti informační a kybernetické bezpečnosti
  • znalost různých řešení a nástrojů pro správu a monitoring v oblasti IT security
  • zkušenosti se síťovou analýzou
  • komunikativní AJ

Pracovní náplň a odpovědnost

  • analýza a vyšetřování incidentů v oblasti IT security
  • komunikace s IT a dodavateli
  • spolupráce s Manažerem a Architektem kybernetické bezpečnosti
  • koordinace aktivit při řešení incidentu
  • studium a pravidelné sledování trendů, taktik a vyšetřovacích postup
  • podíl na tvorbě dokumentace z vyšetřování a na tvorbě metodických postupů a pravidel

Co ti nabízíme?

  • mzdové ohodnocení srovnatelné se soukromou sférou,
  • unikátní pracovní příležitost v rozmanitém prostředí, kde klademe vysoký důraz na kybernetickou bezpečnost, kterou neustále rozvíjíme,
  • být součástí na nejrozsáhlejších implementačních projektech kybernetické bezpečnosti v ČR,
  • příjemné benefity (6 týdnů dovolené, zaměstnaneckou inKartu, po 6ti měsících i pro rodinné příslušníky, elektronické stravenky nebo stravenkový paušál, kartu MultiSport, příspěvky na dovolenou a volnočasové aktivity, kartu Edenred, aj.),
  • pružnou pracovní dobu

Jestliže tě naše nabídka zaujala, ozvi se nám! Těšíme se na tvou odpověď.

  • Praha
  • JISTU recruitment s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
včerejší
  • Praha
  • 40 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Praha
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
  • Litvínov
  • ORLEN Unipetrol RPA s.r.o.
  • 60 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 2. května
  • Praha
  • Petra Balvínová
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 22. března

Česká spořitelna, a.s., Eyeball s.r.o., Globus ČR, v.o.s., JISTU recruitment s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Ministerstvo práce a sociálních věcí, mBlue Czech, s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., ALPHA FLIGHT a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., Adaptine s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Věra Pietrasová, Drafted.gg s.r.o., Railway Restaurant Prague s.r.o., Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Ředitelství silnic a dálnic s. p., SmartResearch s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Compact - Service s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Finanční analytik / analytička, Architekt / architektka IT, Analytik / analytička IT, Data Scientist, Konzultant / konzultantka IT, Návrhář / návrhářka procesů, Programátor / Programátorka, Solutions Architect, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Správce / správkyně IT, Systémový inženýr / inženýrka, Technik / technička IT, Tester, UX designer, Vývojář / Vývojářka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Producent / Producentka, Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Servisní technik / technička, Zkušební technik / technička, Support IT, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality

Praha 4 - Krč, Praha 1 - Nové Město, Praha 6 - Ruzyně, Praha 6 - Veleslavín, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Nusle, Praha 8 - Čimice

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

AJ analytik analýza architekt benefit benefity bezpečnost ČR den dokumentace druh elektro EU hodnocení IT komunikace manažer měsíc město na dobu neurčitou nabídka nové Nové Město odpověď odpovědnost ohodnocení paušál postup práce pracoviště pracovní pracovní poměr Praha pro rodinné příslušníky prostředí řízení security sledování SOU společnost společnosti spolupráce sport stravenkový paušál stravenky studium volno vysoký zaměstnanec zkušenosti znalost centrum cíl díl dohody dokument dovolené informační koordinace kov mzdové na dobu na dobu určitou náplň nástroj oblast oblasti poměr PR pracovní náplň pracovní příležitost projekt předpoklad příjemné příležitost případ příslušník příspěvky rok řešení součást stroj taktik trend tým vyšetřování zkušenost