Volné místo ve firmě Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o.

Manažer/ka marketingové komunikace pro prodejny TETA - online & content

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha
Firma Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o.
Kategorie Marketing, reklama, média a PR, Marketingový specialista / specialistka, Marketingový manažer / manažerka, Mediální specialista / specialistka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 50.000 – 80.000 Kč

O nás

Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o.

Jsme největší síť drogerií v Česku. Celkem máme 500 obchodů Teta a 270 těch, které nesou označení Top Drogerie. Zastoupení máme i na Slovensku.

Máš plno nápadů, jak více zviditelnit naše prodejny TETA drogerie na sociálních sítích?
Máme pro Tebe skvělou příležitost v našem marketingovém týmu! Hledáme nadšence, který bude mít na starosti vedení obsahu, sociální sítě a online komunikaci pro drogerii Teta. Pokud máš zajímavé zkušenosti a pracoval/a jsi s marketingovými agenturami, rádi bychom o Tobě věděli.
Ozvi se nám, jsme zvědaví na tvé nápady!

Náplň Tvé práce:

  • Vytváření a implementace obsahové strategie pro drogerii TETA na sociálních sítích, v magazínu, online článcích a dalších platformách.
  • Realizace online marketingových kampaní, včetně přímého nákupu, RTB, sociálních sítí a spolupráce s influencery.
  • Aktivní spolupráce s agenturami nad definicí obsahu, jeho propagaci a vyhodnocování úspěšnosti.
  • Příprava a realizace projektů zodpovědného podnikání (CSR).
  • Vedení 1 online specialisty.

Očekáváme od Tebe:

  • Min. 3 roky prokazatelné zkušenosti s vedením obsahu, sociálními sítěmi a online marketingem.
  • Schopnost vytvořit zadání kampaně pro grafika a dodavatele.
  • Umíš řídit obsah na základě práce a interpretace z čísel.
  • Zájem o kosmetický a drogistický segment.
  • Máš chuť dále rozvíjet obsahovou strategii.
  • Samostatnost, spolehlivost a zápal pro danou agendu.

Nabízíme Ti:

  • Práci pro skupinu s českými majiteli a kapitálem.
  • Různorodou práci a získání nových zkušeností.
  • Příjemné pracovní prostředí.
  • 5 dní placeného volna navíc.
  • Příspěvek na stravu až 2 200 Kč/měsíčně a možnost stravování v jídelně společnosti.
  • Slevu na veškerý náš sortiment.
  • Zvýhodněné ceny na telefonní volání a data.
  • Tankování u Benziny za lepší ceny.
  • Poděkování v podobě vánočních a narozeninových poukázek.
  • Maximální podporu tvého nadřízeného i dalších týmů, nejen v době adaptace.
  • Možnost parkování přímo před kancelářemi nebo dojezd 10 min. busem z Černého Mostu (zast. Sychrov).
  • Místo výkonu práce: Poděbradská 1162, Šestajovice
  • Práce na dobu určitou za MD/RD.

Administrativní pracovnice

Nutně vás hledají
  • Nusle, Praha
  • SUPER SPORT spol. s r.o.
  • 32 000 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
dnešní
  • Praha
  • Národní ústav pro autismus, z.ú.
  • 19 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Dog-friendly office
Zveřejněno: 29. dubna
  • Praha
  • Nefrito laboratories, s.r.o.
  • 45 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Studijní volno
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Služební auto
  • Praha
  • open recruitment s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 26. dubna
  • Staré Město, Praha
  • Česká filharmonie
    Benefity:
  • Zahraniční pracovní cesty
Zveřejněno: 20. února
  • Pardubický kraj
  • Agentura XY, s.r.o.
  • 10 000 – 12 999 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 13. prosince

SUPER SPORT spol. s r.o., AAA poptávka, s.r.o., Business Aggregator, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., INTERSIGN, s.r.o., Mardorm Consult s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., GastroAgency s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., ADAM & PARTNER, s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Novitim s.r.o., Bison & Rose, s.r.o., VCCP s.r.o., Národní ústav pro autismus, z.ú., Rex Concepts BK Czech s.r.o., Mediaplanet Czech, s.r.o., Sarantis Czech Republic, s.r.o., Nefrito laboratories, s.r.o., open recruitment s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., CONFIDENCE MEDIA, s.r.o., Agrospoj s.r.o., BAUPROTECT s.r.o., Twisto payments a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Office manager, Překladatel / Překladatelka, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, HR manager, Brand manager, Copywriter, Fotograf / Fotografka, Kreativec, Marketingový asistent / asistentka, Marketingový specialista / specialistka, Mediální specialista / specialistka, PR specialista / specialistka, Tiskový / tisková mluvčí, Webdesigner, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Kovář / Kovářka, Obsluha strojů, Rytec / Rytkyně, Umělecká výroba, Fotolaborant / Fotolaborantka, Produkční, Oblastní manažer / manažerka, Produktový manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Montážník / Montážnice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Marketingový analytik / analytička, Online marketing

Praha 4 - Nusle, Praha 5 - Stodůlky, Praha 4 - Libuš, Praha 6 - Břevnov, Praha 5 - Radlice, Praha 1 - Nové Město, Praha 7 - Holešovice, Praha 5 - Smíchov, Praha 8 - Libeň, Praha 5 - Třebonice

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

agentura AJ český data den grafik hledám HR IT kancelář komunikace listy manažer marketing místo Most možnost obsah online parkování pec plat podnik podnikání práce pracovní pracovní prostředí prostředí příspěvek samostatnost specialist společnost společnosti spolupráce strategie stravování Šestajovice telefon vedení výkon získání zkušenosti agent kampaně kov list magazín místo výkonu práce na dobu na dobu určitou nadřízené náplň navíc odpovědné placené PR prodej projekt příjemné příjemné pracovní prostředí příležitost příprava rok schopnost sociální tým volna zájem zkušenost