Hledáme lidem práci Manpower

Účetní do centra Ostravy s flexibilní prac. dobou

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do 5-členného týmu stávajícíh účetních našeho klienta hledáme novou kolegyni. Společnost s velkým portfoliem firem napříč různými obory a dobrým jménem v regionu nabízí příležitost pro účetní se zkušenostmi ideálně z výrobní nebo stavební firmy.

Popis pozice:

  • Účtování skladového hospodářství
  • Zpracování kompletní účetní agendy (nutná znalost přenesené daňové povinnosti)
  • fakturace výrobků, služeb, nájmů
  • účtování dlouhodobého majetku včetně odpisů
  • zpracování měsíčních a ročních účetních závěrek
  • sestavení přiznání k DPH, DPPO a další
  • komunikace s daňovým poradcem, auditory a finančním úřadem

Profil kandidáta:

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • praxe minimálně 3 roky ve zpracování kompletní účetní agendy včetně účetních závěrek a daňových přiznání
  • zkušenosti s účtováním zásob, dlouhodobého majetku, technického zhodnocení, přenesené daňové povinnosti
  • výhodou jsou zkušenosti s přiznáním DPH na Slovensku a Německu, v jiném případě rádi zaučíme

Nabízíme:

  • pružná pracovní doba se zkráceným úvazkem na 7,5 h
  • dobré platové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • stravenkový paušál 66 Kč/den
  • po půl roce příspěvek na penzijní pojištění 1200 Kč měsíčně
  • práci v příjemném kolektivu, kde se kdykoli můžete obrátit pro radu
  • možnost dalšího vzdělávání
  • pracoviště v centru Ostravy, parkování je v areálu zajištěno

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Ostrava
  • Pro Bank Security a.s.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Ostrava
  • Čtyřlístek - centrum pro osoby se…
  • 23 390 – 34 370 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • Ostrava
  • XEVOS Solutions s.r.o.
Zveřejněno: 3. dubna
  • Ostrava
  • MORYS s. r. o.
Zveřejněno: 26. března
  • Ostrava
  • SNABYTEK COMPANY s.r.o.
  • 40 000 Kč
  • Ostrava
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 5. března
  • Ostrava
  • Traťová strojní společnost, a.s.
  • 28 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 21. února
  • Ostrava
  • Anh Quan La
  • od 21 300 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 12. února
  • Vratimov
  • Mirel Vratimov a.s.
  • 26 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 26. ledna
  • Šilheřovice
  • MAFRED spol. s r.o.
  • 21 300 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 6. března
  • Vizovice
  • MOBA Security s.r.o.
  • 16 200 – 20 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 14. února

Česká spořitelna, a.s., Věra Pietrasová, ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Ubbe s. r. o., Trenkwalder a.s., EVROPA realitní kancelář, Partners Financial Services, a.s., AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, Pro Bank Security a.s., Čtyřlístek - centrum pro osoby se zdravotním postižením Ostrava, příspěvková organizace, Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek, Gymnázium, Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace, XEVOS Solutions s.r.o., MORYS s. r. o., SUPERMETAL, a.s., SNABYTEK COMPANY s.r.o., ČOS - Speciální servis s.r.o., PEKAŘI a spol., spol. s r.o., Krajské státní zastupitelství v Ostravě, Traťová strojní společnost, a.s., Autoservis Vávra s.r.o., IBS Scherer Czech s.r.o., HOMOLA holding s.r.o., Miroslav Pekař, Anh Quan La, VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s., Mirel Vratimov a.s., MAFRED spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Fakturant / Fakturantka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Obchodní asistent / asistentka, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Rozpočtář / Rozpočtářka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Obchodní zástupce / zástupkyně

Ostrava, Celá ČR, Bohumín, Hlučín, Vratimov, Šilheřovice

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Odbory - proč a jak je založit

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

AJ audit auditor Bor daň data den doba DPP ekonom flexibilní hledám hodnocení IT kandidát komunikace Luže možnost náplň práce obory ohodnocení parkování paušál plat pojištění poradce povinnost povinnosti pozice práce pracoviště pracovní pracovní doba praxe pružná pracovní doba příspěvek sklad SOU společnost stravenkový paušál účetní úřad vzdělávání zkušenosti znalost agendy areál centra člen daňové daňový dovolené DPH finanční firmy kolektiv kov měsíční náplň obor penzijní penzijní pojištění platové ohodnocení PR profi pružná příjemné příležitost případ přiznání region roční rok stav stavební technické tým výrobní zkušenost