Hledáme lidem práci Manpower

ASISTENTKA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ| Flexibilní prac. doba

Lokalita Bohumín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáš příležitost ve společnosti, která má stabilní a dlouhodobou tradici v regionu? Láká tě být součástí týmů, které se podílejí na zajímavých projektech a inovacích? Chceš se rozvíjet a čerpat informace od zkušených kolegů?

Pro obchodní oddělení výrobní firmy v Bohumíně hledáme asistentku s dobrou angličtinou nebo němčinou.

Popis pozice:

✔ komunikace se zákazníky a zpracování zakázek do systému včetně souvisejících dokumentů (objednávky, dodací listy, faktury)

✔ informování zákazníků o průběhu realizace zakázky, projednávání reklamačního řízení

✔ příprava podkladů pro obchodní jednání a uzavírání obchodních smluv

✔ zajišťování externí logistiky a komunikace s dopravci

✔ příprava podkladů pro expedici

✔ spolupráce s dalšími odděleními (nákup, obchodními zástupci, výroba, účetní a právní odd.)

Profil kandidáta:

✔  min. SŠ vzdělání

✔  praxe na obdobné pozici nebo v zákaznickém servisu je vítána

✔ výhodou je zkušenost s celní problematikou

✔  bez dobré znalosti němčiny nebo angličtiny (min. úroveň B1/B2) se neobejdeš, druhý jazyk je velkou výhodou

✔  dobrá znalost MS Office

✔ jsi komunikativní, aktivní a prozákaznicky orientovaný

Nabízíme:

✔ práci v týmu přátelských a zkušených kolegů

✔ flexibilní pracovní dobu

✔ 5 týdnů dovolená

✔ cafereteria systém

✔ jazykové a odborné kurzy

✔ roční a mimmořádné odměny

✔ příspěvek na stravné v závodní jídelně

✔ odměny při pracovním jubileu

✔ možnost bezplatného využití služeb podnikového právníka

Pokud tě pozice zaujala, neváhej zaslat svůj životopis co nejdříve.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Kafetérie Kafetérie

  • Žebrák
  • Manpower
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. března
  • Žebrák
  • Manpower

HOBRA - Školník s.r.o., Poradce Podnikatele, spol. s r.o., ČESKÉ PLOTY, s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., M + D MARKET s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., RABEN OSTRAVA, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., CASH POINT a.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Věra Pietrasová, ManpowerGroup s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Möbelix, McDonald`s ČR spol. s r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Ubbe s. r. o., ATLAS software a.s., MPL KAUF spol. s r.o., O2 Czech Republic a.s., PNEU OK - shop s.r.o., Globus ČR, v.o.s., ARCIMPEX s.r.o., LogicVision s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., Zuzana Ramíková Hlaváčová, TECHNOTRON - METAL s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., Stolárna na statku s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Delirest services s.r.o., SEMIX PLUSO, spol. s r.o., Trenkwalder a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., ARAMARK, s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Pracovník / pracovnice správy pohledávek, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Kurýr / Kurýrka, Nákupčí, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pokladník / Pokladnice, Směnárník / Směnárnice, Úvěrový specialista / specialistka, Barista / Baristka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Celá ČR, Český Těšín, Ostrava, Bohumín, Rychvald, Hlučín, Havířov, Karviná, Sviadnov, Frýdek-Místek, Dobrá, Studénka, Bílov, okres Nový Jičín, Opava, Třinec, Hradec nad Moravicí, Otice, Kopřivnice, Frenštát pod Radhoštěm, Šenov u Nového Jičína, Nový Jičín

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

AJ asistent asistentka Bohumín Bor doba dovolená druh EU flexibilní hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát komunikace kurz kurzy listy Luže místa možnost obchodní odměny Office plat podnik postup pozice práce pracovní pracovní místa právník praxe příspěvek reklama řízení SOU společnost společnosti spolupráce stabilní stravné účetní uchazeč výroba vyšší vzdělání znalost znalosti životopis bezplatné celní díl dobro dokument externí firmy informace jazyk jednání kov list logistik obchod obchodní jednání odbor odborné oddělení PC PR právní profi projekt přátelský příležitost případ příprava přístup region roční servis součást systém tým volná pracovní místa výrobní zákazník zástupci závod zkušenost