Vedoucí pracovník na řízení provozu zákaznického oddělení

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Hradec Králové
Firma Go Digital! s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme nového kolegu/kolegyně na pozici Vedoucí pracovník na řízení provozu zákaznického oddělení. Jsme firma s dlouholetou zkušeností v poskytování externích služeb v podobě vedení zákaznických servisů pro významné společnosti.

Pracovní příležitost Teamleader zákaznické podpory e-shopu je vhodná pro vůdčí typ s orientací na výsledek a s chutí vést svěřený tým ke splnění cílů. Jedná se o zákaznickou podporu, takže cílem je především skvělá kvalita předávaných informací zákazníkům a spokojený tým.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

  • Vedení svěřeného týmu od plánování směn, kontrolu docházky po rozdělování úkolů jednotlivým členům
  • Kontrola kvality práce svěřeného týmu
  • Administrativa v podobě reportingu a sledování průběžných výsledků týmu
  • Rozvoj dovedností svěřených agentů, kontrola výstupů vůči zákazníkům
  • Motivace a šíření dobré nálady v týmu
  • Komunikace se zadavatelem projektu (i v anglickém jazyce)
  • Samozřejmostí je soustavné školení a neustálý rozvoj manažerských dovedností v rámci pracovní doby

CO OČEKÁVÁME?

  • Zkušenost s vedením lidí, popř. zkušenost v týmové práci
  • Zájem o práci s lidmi
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Praxe na podobné pozici není podmínkou, je však výhodou

CO NABÍZÍME?

  • Pracovní příležitost ve stabilní společnosti
  • Pestrou pracovní náplň s možností podílet se na dalších zajímavých projektech
  • Zajimavé finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Po zaškolení možnost homeoofice
  • Služební PC, služební telefon
  • Dotovaný výhodný tarif pro soukromý mobilní telefon
  • Stravenkový paušál
  • Benefitní karta na volnočasové aktivity v hodnotě 12 000 Kč/rok
  • Skvělý kolektiv ochotný kdykoliv pomoci
  • Moderní pracovní prostředí