Vedoucí pobočky Kropáčova Vrutice

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Kropáčova Vrutice
Firma Family Market s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 35.000 – 60.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do naší rodinné společnosti Family Market s.r.o. pobočka Kropáčova Vrutice, hledáme energického a organizačně schopného vedoucího pobočky, který má tah na branku, je odolný a komunikačně dobře vybavený :)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:

Úspěch oblastního manažera prodeje závisí na schopnosti efektivní práce s obchodním týmem, a proto tato pozice vyžaduje zkušenost s vedením vlastního týmu a zkušenost v prodejní oblasti. Samozřejmostí je ŘP sk. B, týmovost, zaměření na výsledek a základní manažerské dovednosti (motivace, produktivita a efektivita)
K Vašim klíčovým činnostem bude patřit nábor nových obchodních zástupců, jejich motivace, plánování denních tras a vyhodnocování prodejních výsledků, podpora marketingových aktivit společnosti a odpovědnost za řízení a vedení pobočky jako celku.

Zaměstnanecké výhody, benefity:

  • Rozmanitá práce, která se stane Vaším koníčkem
  • Umožníme Vám přímo se podílet na výsledcích firmy
  • Když budete mít výsledky, částka na Vašem osobním účtu Vás jistě potěší
  • Podporu, intenzivní zaškolení
  • Stabilní prodejní tým, který se neustále rozrůstá
  • Přátelské, dynamické pracovní prostředí
  • Zaměstnanecké výhody a jiné benefity
  • Služební automobil
  • Bonusy dle stanovených cílů