Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Fajn práce ve skladu i bez praxe, až 28.000 Kč,bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Sokolov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 24.000 – 28.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Láká Vás fajn práce ve skladu pro špičkovou společnost v oblasti skladového hospodářství? Přidejte se k nám a staňte se členem nového projektu! Získejte až 28 000 Kč měsíčně, kafeterii, příspěvky na penzijní připojištění a mnoho dalšího! Žádná praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme! Nástup je možný od září nebo dle dohody, a to na hlavní pracovní poměr nebo i brigádně (s denní docházkou) a poté přestoupit na HPP. Práce je vhodná pro muže i ženy. Náplň práce: -nakládka a vykládka kamionu - balení, etiketování, chystání objednávek - práce se skenerem Místo výkonu práce: Cheb (popř. dle domluvy možná i Odrava) Nabízíme: - mzdové ohodnocení až 28 000 Kč - stravenky v hodnotě 90 Kč - týden dovolené navíc (25 dní za rok) - příspěvek na penzijní pojištění - zvýhodněné mobilní tarify - závodní stravování - multisportkarta - Makro karta a další zajímavé benefity Požadujeme: - ochotu pracovat ve třísměnném provozu, popř. na noční směny (ranní 6:00-14:00, odpolední 14:00-22:00, noční 22:00-6:00)

  • Dalovice, Karlovy Vary
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 22. března
  • Litovel
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 25 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 17. března
  • Štětí
  • Michaela Škrdletová
Zveřejněno: 16. srpna
  • Štětí
  • Michaela Stuchlá
Zveřejněno: 23. srpna
  • Ústí nad Orlicí
  • Jana Štanglerova
  • 25 000 Kč
Zveřejněno: 30. srpna

Šmídl s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., IRLSTAV KV group s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s., Möbelix, FMZ group s.r.o., Správa železnic, státní organizace, TFS International s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Jitka Poláková, Moveto Delivery s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Randstad HR Solutions s.r.o., ARMO-KVH s.r.o., Mattoni 1873 a.s., HenyTrans s.r.o., F.M. Stav s.r.o., MARENT DEMOLICE s.r.o., Stavební recyklace s.r.o., Waste Solutions s.r.o., K & K AUTOTRANS spol. s r.o., Josef Rybár, FUKA TRANSPORT, s.r.o., Karel Urban, TOP TRANS LINE s.r.o., LIGNETA autobusy s.r.o., PVKP stavební, s.r.o., Farma Bublava, s.r.o., Auto-Jeřáby Brožovský s.r.o., AB Metal Recycling, s.r.o., PETRATRANS s. r. o., VEMASPED s.r.o., MGA Forest s.r.o., Vítězslav Rejent, SLUMM LOG s.r.o., Petr Houček, SUAS Agro s.r.o., ept connector s.r.o., ROYAL CZECH PORCELAIN s.r.o., Roman Majgot, MADRE-CAT s.r.o., Auto Sael s.r.o., LIGNETA servis s.r.o., Rolnická Skalná s.r.o., KSZ s.r.o., STATEK ŠINDELOVÁ, s.r.o., WITTE Nejdek, spol. s r.o., J.P.L. LEŠENÍ s.r.o., KV KASTNER s.r.o., Nika travel s.r.o., BUS LIGNETA a.s., V-mark Plus s.r.o., Czech Travel Co s.r.o., AUTONOVEX Transport s.r.o., Autodoprava Daniel Sládek s.r.o., 1. písecká lesní a dřevařská, a.s., NEW WAVE CZ, a.s., Europe Travelling s.r.o., Autoškola GOLEM s.r.o., Latona s.r.o., Zemědělské družstvo Křižovatka, Goldmoon-DH, s.r.o., Müller Fresh Food Logistics s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Back office pracovník / pracovnice, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Technik / technička dopravy, Závozník / Závoznice, Pekař / Pekařka, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Laborant / Laborantka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Úředník / Úřednice, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog

Celá ČR, Sokolov, Chodov, okres Sokolov, Horní Slavkov, Nová Role, Karlovy Vary, Dalovice, okres Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Cheb, Mariánské Lázně, Ostrov, okres Karlovy Vary, Kyselka, Svatava, Dolní Rychnov, Citice, Královské Poříčí, Bukovany, okres Sokolov, Staré Sedlo, okres Sokolov, Habartov, Nové Sedlo, okres Sokolov, Mírová, Nový Kostel, Šindelová, Nejdek, Křižovatka, Kraslice, Luby

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

AJ benefit benefity bonus bonusy den hlavní hodnocení Cheb IT místo mobil mobilní tarif mobilní tarify náplň práce nové ohodnocení penzijní připojištění pojištění práce pracovní pracovní poměr praxe připojištění příspěvek sklad směny společnost sport stravenky stravování tarif tarify týden týden dovolené navíc vhodná výkon člen dohody dovolené karta kov místo výkonu práce mobilní mzdové náplň navíc oblast oblasti penzijní penzijní pojištění poměr PR projekt příspěvky rok závod