Manipulant (m/ž) | 26 000 Kč - ubytování - zálohy 1500 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Turnov
Firma ProJobEU s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 26.000 – 28.000 Kč

O nás

Nabízíme zajímavou a zodpovědnou práci v malé rodinné firmě, která se zaměřuje na výrobu technické keramiky. Malý kolektiv, příjemná atmosféra, stravenky, zálohy a možnost ubytování zcela ZDARMA. Na naftu nebo benzín přispíváme. Nástup ihned.

Náplň práce manipulanta

  • Obsluha manipulačních vozíků
  • Doplňování a odvážení materiálu
  • Obsluha strojů (praní a omílání dílů)
  • Zodpovědnost za čističku odpadních vod
  • Třísměnný provoz v Turnově (ranní/odpolední/noční)

Co od uchazeče očekáváme?

  • Předchozí praxi ve výrobě
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • Základní mzda 126 Kč/hod.
  • Odpolední příplatek 30 Kč/hod. (až 2 250 Kč/měs.)
  • Příplatek za noční směnu 35 Kč/hod. (až 2 887 Kč/měs.)
  • Docházkový bonus 1 000 Kč
  • Výkonnostní bonus 9 % (1 848 Kč/měs.
  • Příspěvek na vlastní dopravu 2 500 Kč k dispozici je hlídané parkoviště v areálu závodu)
  • Ubytování v centru Liberce ZDARMA - byty s vlastní koupelnou a kuchyní (5 minut od zastávky MHD)
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravné od 75 Kč za každý odpracovaný den
  • Týdenní zálohy – 1 500 Kč – po odpracovaném týdnu
  • Odměna 10 000 Kč za doporučení kamaráda
  • Stabilní práce na HPP

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle zobrazit tel. číslo nebo bezplatně na zobrazit tel. číslo. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Parkoviště