Hledáme lidem práci Manpower

KOUČ prodejních dovedností a soft skills - možný HO

Lokalita Hradec Králové
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Lidské zdroje a personální management

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme zkušeného trenéra nebo trenérku - školitele - lektora, ketrý se bude zabývat rozvojem komunikačncíh, produktových a prodejních dovedností týmu poskytující zákaznický servis moderní značce / produktu.

Místo výkonu práce je v Hradci Králové, ale v dnešní době je práce koncipovaná spíše z domova prostřednictvím home office.

Popis pozice:

Naším cílem je, abyste za sebou viděli tým lidí, kteří se díky vám zlepší v mnoha dovednostech, aby mohli poskytovat ten nejlepší zákaznický servis a customer experience. Pomůžete jim?

Budete mít na starost:

KOMUNIKAČNÍ ČÁST

- radit ohledně projevu, užitých slov a slovních spojení, tonality

PRODUKTOVOU ČÁST

- školit v produktových dovednostech, cross-sellingu

SYSTÉMOVOU ČÁST

- naučit se ovládat interní systém tak, abyste mohli radit kolegům

Budete poslouchat hovory svých kolegů (osobně nebo vzdáleně), kteří vyřizují požadavky od zákazníků na pasivní lince, a na základě hovorů členy týmu motivovat, rozvíjet v potřebných oblastech. To vše ve spolupráci s dalšími trenéry a team leadery.

Profil kandidáta:

Zkušenosti z obdobné pozice tréninku /školení, ideálně obchodních či komunikačních dovedností, jsou pro nás klíčové. Nemusí být v call centru, ale i z jiných oblastí obchodu a služeb.

Využijete také velmi často anglický jazyk - výukové materiály budete dostávat v AJ, proto je ideální znalost jazyka na úrovni B2.

Komunikační s prezentační dovednosti, empatii, a schopnost vysvětlit a zaujmout nemusím snad ani zmiňovat :)

Nabízíme:

Možnost pracovat na projektu pro moderní značku, úzce spolupracovat právě s daným klientem.

Flexibilní pracovní dobu s možností home office (v tuto chvíli převažuje, brzy se snad budete potkávat v kanceláři častěji, ale i nadále bude možné home office využívat).

Různé rozvojové aktivity pro vás i kolegy, soutěže.

Na volný čas Multisport kartu za zvýhodněnou cenu a 5 týdnů dovolené.

Pro neustálý kontakt se světem a rodinou zvýhodněné telefonní tarify, telefon a notebook.

Mladý a přátelský kolektiv dobře naladěných lidí.

Budu se těšit na Váš životopis!

  • Hradec Králové
  • Go Digital! s.r.o.
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Zvýhodněné půjčky
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 24. dubna
Nutně vás hledají
  • Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
  • 24 000 – 33 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. dubna
  • Valašské Meziříčí
  • GOLD ONE s.r.o.
  • 22 000 – 30 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 21. listopadu
  • Brno
  • AWATTECH s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 1. března
  • Potůčky
  • JaPe - Bohemia s.r.o.

Go Digital! s.r.o., D-Eco Friendly Company s.r.o., RAVEN CZ a.s., PROROZVOZ s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Möbelix, 21 Consult Group s.r.o., Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o., AC Jobs, s.r.o., PK ham spol. s r.o., USNU nové spaní s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., TextilEco a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Nefrito laboratories, s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Jitka Květenská s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Lidl Česká republika s.r.o., fischer EAST center s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., MIMO BOHEMIA, a.s., Flow House s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Fakturant / Fakturantka, Specialista / specialistka plánování, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Barista / Baristka, Manager, Obsluha lidí, HR manager, Brand manager, Marketingový specialista / specialistka, Marketingový manažer / manažerka, Account Manager / Key Account Manager, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Trenér / Trenérka, Krejčí / Švadlena, Tkadlec / Tkadlena, Truhlář / Truhlářka, Dekoratér / Dekoratérka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Obchodní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice prádelny, Finanční specialista / specialistka

Hradec Králové, Celá ČR

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

AJ cíle data domov EU flexibilní hledám home office HR interní IT kancelář kandidát králové Luže místo možnost náplň práce obchodní Office ohledně pozice požadavky práce pracovní rozvoj SOU sport školení tarif tarify telefon výkon zkušenosti znalost životopis anglický anglický jazyk cíl člen daný dovednost dovolené jazyk kolektiv komunikační kontakt kov materiál místo výkonu práce náplň obchod oblast PR prodej prodejní produktový profi projekt přátelský servis schopnost systém tým z domova zákaznický servis zákazník zkušenost