Teamleader ve výrobě

Nymburk

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Jazykové znalosti
Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měním lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život.

Právě hledáme zapáleného teamleadera výroby, který povede menší stabilní tým zkušených operátorů, kterým dokáže nejenom pomoci a poradit, ale také přinést do týmu dobrou náladu a dávku motivace.

Pokud máte zkušenosti s vedením týmu ve výrobní společnosti a hledáte stabilního zaměstnavatele, který vám může nabídnout mimo jiné řadu benefitů, dejte nám o sobě vědět!

Popis pozice:

  • zodpovědnost za vedení svého týmu 12 pracovníků
  • pánování směn a rozdělování lidí na linku
  • dohled nad dodržováním pracovních postupů, zajištění hladkého průběhu výroby
  • zaučování a mentoring novým kolegům
  • reporting přímému nadřízenému
  • práce v interním systému, vedení docházky

Profil kandidáta:

  • SOU nebo SŠ 
  • zkušenosti s vedením týmu z výrobní společnosti 
  • ochota pracovat ve 3 směnném režimu
  • organizovanost, spolehlivost

Nabízíme:

  • 13. a 14. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • firemní akce pro zaměstnance 
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • cafetrie systém

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy a prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření a pojištění

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

CRI ameba.eu, s.r.o. | CRI ameba.eu, s.r.o. | Hořátev Hořátev
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 15. ledna
ADAM & PARTNER, s.r.o. | ADAM & PARTNER, s.r.o. | Liblice, Český Brod Liblice, Český Brod
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 14. ledna
LGI Czechia s.r.o. | LGI Czechia s.r.o. | Jirny Jirny
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 9. listopadu
L & L Products, s.r.o. | L & L Products, s.r.o. | Rudná, Praha-západ Rudná, Praha-západ
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 11. dubna
LGI Czechia s.r.o. | LGI Czechia s.r.o. | Jirny Jirny
  • 32 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 2. února
LGI Czechia s.r.o. | LGI Czechia s.r.o. | Jirny Jirny
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 7. dubna
IMG AUTOMOTIVE s.r.o. | IMG AUTOMOTIVE s.r.o. | Česká Lípa Česká Lípa
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 14. září
LUTO Automotive CZ, s.r.o. | LUTO Automotive CZ, s.r.o. | Nymburk Nymburk
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 16. října
Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. | Manuvia Expert Recruitment CZ… | Brno Brno
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 12. září
Work Service Czech s.r.o. | Work Service Czech s.r.o. | Praha Praha
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 17. června
LIMEX ČR, s.r.o. | LIMEX ČR, s.r.o. | Nymburk Nymburk
  • 26 000 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 25. září
Prysmian Kabely, s.r.o. | Prysmian Kabely, s.r.o. | Velké Meziříčí Velké Meziříčí
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 25. září
Coprosys-LVI s.r.o. | Coprosys-LVI s.r.o. | Liberec X-Františkov, Liberec Liberec X-Františkov, Liberec
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 25. září
Péče o duševní zdraví, z.s. | Péče o duševní zdraví, z.s. | Valdické Předměstí, Jičín Valdické Předměstí, Jičín
  • 31 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 11. září
LIMEX ČR, s.r.o. | LIMEX ČR, s.r.o. | Rakovník Rakovník
  • 30 000 – 31 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 25. září

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Plastiform s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Trenkwalder a.s., ADAM & PARTNER, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Comac jobs s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., R.D.I. společnost s ručením omezeným, Advantage Consulting, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka operačních systémů, Technik / technička IT, Brusič / Brusička, Kovář / Kovářka, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Mechanik / Mechanička, Lakýrník / Lakýrnice, Laborant / Laborantka, Lékárník, Farmaceut / Lékárnice, Farmaceutka, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Strojník / Strojnice, Svářeč / Svářečka, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Technik / technička BOZP, Kontrolor / kontrolorka kvality, Strojní mechanik / mechanička, Procesní inženýr / inženýrka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Sadská, Nymburk, Kosmonosy, Hořátev, Mladá Boleslav, Liblice, Český Brod, Hlavenec, Kolín, Milovice, okres Nymburk, Zásmuky, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Hledáte práci v roce 2026? Tohle jsou změny, o kterých byste měli vědět

Hledáte práci v roce 2026? Tohle jsou změny, o kterých byste měli vědět

Rok 2026 je pro uchazeče o práci trochu jako aktualizace software. Na první pohled se může zdát, že je vše při starém. Ale když budete měnit zaměstnání, řešit krátkodobou brigádu nebo vám to mezi dvěma pracemi na chvíli nevyjde, změny pocítíte. Nová pravidla jsou nastavena tak, aby tyto situace byly o něco míň stresující než dřív.

Výpověď z DPP e-mailem nebo SMS? Co opravdu platí a kdy si koledujete o problém

Výpověď z DPP e-mailem nebo SMS? Co opravdu platí a kdy si koledujete o problém

Přemýšlíte, zda lze dát výpověď z dohody o provedení práce e-mailem, nebo jestli stačí poslat SMS? Ukončení dohody o provedení práce má svá pravidla. Podívejme se, kdy je elektronická výpověď z DPP v pořádku a kdy se může nepříjemně zkomplikovat.

Změny v DPP: Jaké novinky čekají dohodáře v roce 2026?

Změny v DPP: Jaké novinky čekají dohodáře v roce 2026?

Pokud si student nebo rodič na rodičovské/mateřské dovolené chtějí přivydělat, mají možnost pracovat pod tzv. dohodou o provedení práce. Jedná se o jednoduchou a rychlou formu pracovní dohody, při které nehrozí velké papírování. Co se v DPP změnilo od roku 2026?

Jak napsat automatickou odpověď v nepřítomnosti: hotový text a vzor emailu

Jak napsat automatickou odpověď v nepřítomnosti: hotový text a vzor emailu

Pokud se chystáte na dovolenou, budete dlouhodobě mimo kancelář nebo jste nemocní, nezapomeňte si nastavit automatickou odpověď. Ukážeme vám, jak má vypadat a připojíme i vzory možných odpovědí. V článku naleznete i vzor automatické odpovědi v angličtině. Víte, že ve svém Outlooku můžete nastavit i pravidla, jak se bude příchozí pošta třídit?

zkušenost
Ověřte si na JenFirmy.cz, jak to chodí ve firmách.

KAM POSLAT CV?

Ověřte si na JenFirmy.cz, jak to chodí ve firmách.

DOZVĚDĚT SE VÍC