Hledáme lidem práci Manpower

Teamleader výroba

Lokalita Nymburk
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme nového kolegu/gyni na pozici Teamleadera do výroby. Pokud pracujete ve výrobě a chcete se kariérně posunout, neváhejte a zašlete svůj životopis.

Místo výkonu práce: Nymburk

Popis pozice:

  • vedení 10 pracovníků v 12 směnném pracovním režimu
  • budete mít na starosti administrativní agendu spojenou s vedením pracovníků
  • evidence docházky, sledování výkonu zaměstnanců, dohled nad dodržováním BOZP, plnění KPI
  • reporting Mistrovi, práce na pc a s interním systémem SAP
  • porady s Mistry a výrobním managerem

Profil kandidáta:

  • zkušenosti z výrobního prostředí a s vedením menšího týmu – výhodou
  • (Klidně alespoň částečné – obnášela vaše pozice vedení lidí, ale nebyla tak pojmenovaná? Napište nám to! Vedete zájmový kroužek nebo sbor dobrovolných hasičů? Nejsme proti! Důležité je mít pro vedení lidí předpoklady, vyzařovat přirozený respekt)
  • ochotu pracovat v nepřetržitém režimu (krátký/dlouhý týden, denní/noční 12h směny)

Nabízíme:

  • smlouvu na dobu neurčitou
  • pozici, na níž získáte zkušenosti s potenciálem do budoucna
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. a 14. plat
  • další bonusy a příspěvky (nekuřácký bonus, příspěvky na soukromé školky, masáže..)
  • obědy za pár korun
  • firemní tarif i pro rodinu, mobilní telefon pro vás

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Poděbrady
  • HYDROPRODUCT s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
včerejší
  • Poděbrady
    Benefity:
Zveřejněno: 19. dubna
  • Rudná, Praha-západ
  • L & L Products, s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 11. dubna
  • Praha
  • Work Service Czech s.r.o.
Zveřejněno: 17. června
  • Bor
  • Autoneum CZ s.r.o.
  • 31 500 – 40 200 Kč
Zveřejněno: 8. prosince
  • Most
  • Denwa s.r.o.
  • 25 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 19. prosince
  • Chomutov
  • CTSCZ spol. s r.o.
Zveřejněno: 26. června
  • Louny
  • SERVIS HAMAS s.r.o.
  • 24 000 – 30 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 29. března
  • Benešov
  • Pedagogicko-psychologická poradna…
  • od 32 120 Kč
Zveřejněno: 1. března
  • Trhový Štěpánov
  • RABBIT CZ a.s.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Vracov
  • Radmil CZ s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Blatnice pod Svatým Antonínkem
  • Siempelkamp CZ s.r.o.
  • od 27 000 Kč
  • Domažlice
  • ALPINA KG s.r.o.
  • od 25 000 Kč

SVANA s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o., Česká pošta, s.p., HYDROPRODUCT s.r.o., Jitka Poláková, BIOPOL paints s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., Advantage Consulting, s.r.o., ADAM & PARTNER, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Comac jobs s.r.o., Walther Flender s.r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., ARAMARK, s.r.o., RECRUITMENT FACTORY s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Job s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., GASTROART CZ, spol. s r.o., Plastiform s.r.o., Agentura Top Talent, s. r. o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Vedoucí týmu / Team leader, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Kovář / Kovářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Klempíř / Klempířka, Mechanik / Mechanička, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Opravář / Opravářka, Vedoucí servisu

Mladá Boleslav, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Nymburk, Poděbrady, Okřínek, Milovice, okres Nymburk, Poříčany, Český Brod, Kolín, Dobrovice, Hlavenec, Přišimasy, Zásmuky, Zápy, Doubek, Kosmonosy, Chlumec nad Cidlinou

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

administrativní bonus bonusy Bor BOZP den dodržování důležité EU evidence hasič hledám HR interní inzerát inzeráty IT kandidát manager masáže místa místo mistr mobil na dobu neurčitou nové Nymburk OZP plat plnění postup pozice práce pracovní pracovní místa pracovník prostředí reporting režim sledování směny SOU společnost společnosti tarif telefon týden uchazeč vedení výkon výroba vyšší zaměstnanců zkušenosti životopis dobro dovolené firemní masáž místo výkonu práce mobilní na dobu PC PR profi předpoklad případ příspěvky přístup report sbor systém tým volná pracovní místa výrobní výroby zkušenost