Práce: Letuška

lokalita: Praha zadavatel: TORO TRANS s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho klienta, velice úspěšnou společnost, která působí v oblasti soukromé letecké dopravy hledáme pozitivní kandidátku na pozici Letušky.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti v oboru minimálně 3 roky
  • Atraktivní a reprezentativní vzhled
  • Příjemné vystupování a loajálnost
  • Časovou flexibilitu a ochotu cestovat
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Skvělou znalost angličtiny, slovem i písmem
  • Znalost němčiny a ruštiny výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavou a perspektivní práci
  • Vynikající platové podmínky
  • Pracovní cyklus týden práce, týden volna
  • Lety do atraktivních destinací
  • Cestovní výhody na linkách společnosti a partnerských dopravců

Náplň práce:

  • Zajištění profesionálního zákaznického servisu
  • Obsluha cestujících
  • Spolupráce s piloty na bezproblémovém průběhu letu

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist