Volné místo ve firmě Správa železnic, státní organizace

Systémový specialista zabezpečovací techniky v dopravě

Lokalita Praha
Firma Správa železnic, státní organizace
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Technické obory, Ostatní

O nás

Správa železnic, státní organizace

Již 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách.Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.

Co od Vás očekáváme:

Kontakt:
V případě zájmu se prosím přihlaste skrze naše webové stránky https://kariera.spravazeleznic.cz/job/%C3%9Ast%C3%AD-nad-Labem%2C-Praha-syst%C3%A9mov%C3%BD-specialista-zabezpe%C4%8Dovac%C3%AD-techniky-v-doprav%C4%9Bp/ zobrazit tel. číslo /

Druh PPV:
Pracovní poměr (Na dobu neurčitou )

Pracoviště:
Praha

Možný nástup:
07/2021

Požadované vzdělání:
SŠ, VŠ obor dopravní, železniční, elektrotechnická

Požadovaná praxe:
vhodné i pro absolventy

Kvalifikační předpoklady:
zdravotní způsobilost
znalost železniční problematiky
technické a dopravní vzdělání
znalost práce na PC
řidičské oprávnění

Požadovaný profil:
samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost
komunikativnost (schopnost práce v kolektivu)
ochota učit se novým věcem
aktivní přístup k řešení úkolů

Pracovní náplň:

  • nastavování a zkoušení zabezpečovacího zařízení v železniční dopravě
  • ověřování a kontrola činnosti zabezpečovacího zařízení v železniční dopravě
  • technické prohlídky a zkoušky elektrických určených technických zařízení
  • zavádění do provozu SŽ ověřování nových zařízení, systémů a technologií dopravní cesty a jejich technické schvalování
  • servis v oblasti železniční zabezpečovací, telekomunikační a automatizační techniky z hlediska ověřování a zkoušek nových zařízení, diagnostiky a měření provozovaného zařízení

Nabízíme:

  • zvýšený nárok dovolené
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • stravenkový paušál
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj.

DoDo Czech s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., ABS Bonifer Czech s.r.o., AZ FLEX, a.s., MESSENGER a.s., AUTO PATRON s.r.o., K2 moto s.r.o., New River International s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., HakimiStyle s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., Košík.cz s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SECURITAS ČR s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Curso s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Česká pošta, s.p., PROROZVOZ s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., open recruitment s.r.o., Human-Res s.r.o., Bolt Services CZ s.r.o., Věra Pietrasová, Zavolejsikurýra.cz a.s., Grafton Recruitment s.r.o., DSA a.s., C.S.CARGO a.s., delivrium s.r.o., BAUFERA s.r.o., Hájek a Boušová, spol. s r.o., Etimos Human s.r.o., Krajské ředitelství policie hl. m. Prahy, Schäfer - Menk s.r.o., JLV, a.s., Zrno zrnko s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., TextilEco a.s., Šmídl s.r.o., Toprelax s.r.o., CDP IVORY, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Správa železnic, státní organizace, XXXLutz, Novitim s.r.o., DISPONERO s.r.o., ASBISC ENTERPRISES PLC, Agency Prague, organizační složka, Blanik Aircraft CZ s.r.o., Pražské Benátky s.r.o., Skanska a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Strojvedoucí, Taxikář / Taxikářka, Technik / technička dopravy, Závozník / Závoznice, Inspektor / Inspektorka, Obchodní asistent / asistentka, Pokladní, Náborář / Náborářka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektromontér / Elektromontérka, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Krmivářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka chemické výroby, Elektrikář / Elektrikářka, Shift leader / Vedoucí směny

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 8 - Libeň, Praha 4 - Kamýk, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 4 - Braník, Praha 4 - Nusle, Praha 4 - Krč, Praha 10 - Malešice, Praha 10 - Hostivař, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 9 - Černý Most, Praha 1 - Nové Město, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 4 - Hodkovičky, Praha 9 - Kbely, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Radotín, Praha 4 - Michle, Praha 5 - Stodůlky, Praha 6 - Ruzyně, Praha 9 - Letňany, Praha 7 - Holešovice, Praha 8 - Kobylisy, Praha 5 - Řeporyje

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

absolvent AJ auto Bor činnost dění druh elektro EU IT job měření měsíc Most na dobu neurčitou náplň práce nárok odpovědnost paušál pec pečlivost práce pracoviště pracovní pracovní poměr Praha praxe pro rodinné příslušníky příspěvek řízení samostatnost specialist specialista sport spoření stravenkový paušál technik vhodné volno výhody vzdělání zdravotní znalost automat cesty činnosti dopravní dovolené elektrický kolektiv komunikační kontakt kontrola kov list na dobu náplň oblast oblasti obor oprávnění ověřování PC penzijní poměr požadované vzdělání PR pracovní náplň profi prohlídky předpoklad případ příslušník přístup rok řešení řidič řidičské oprávnění servis schopnost stav systém technická technické technický techniky technolog úkol výše zdravotní způsobilost zkoušky způsobilost