Volné místo ve firmě Správa železnic, státní organizace

Technik sdělovací a zabezpečovací techniky

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Stará Paka
Firma Správa železnic, státní organizace
Kategorie Doprava, logistika a zásobování
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

Správa železnic, státní organizace

Již 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách.Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.

Druh PPV:

  • Pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou

Pracoviště:

  • Stará Paka

Možný nástup:

  • ihned, případně dle dohody

Požadované vzdělání:

  • SŠ s maturitou v oboru elektro

Požadovaná praxe:

  • není podmínkou
  • vhodné i pro absolventy

Kvalifikační předpoklady:

  • základy práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zdravotní způsobilost
  • trestní bezúhonnost

Požadovaný profil:

  • ochota a schopnost učit se novým věcem
  • spolehlivost
  • odpovědnost

Pracovní náplň:

  • odborná práce při kontrole, údržbě a opravách železničních spojových a zabezpečovacích zařízení

Nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • čipová karta Edenred
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj.

  • Jablonec nad Nisou
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 26 200 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 12. dubna
  • Liberec
  • Human-Res s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 16. dubna
  • Liberec
  • ADAM & PARTNER, s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na dopravu
  • Bakov nad Jizerou
  • HR Direct s.r.o.
  • 33 000 – 38 000 Kč
  • Staré Ždánice
  • EXVER FOOD, s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 15. dubna
  • Jičín
  • Crossborder Logistic CZ s.r.o.
  • 18 900 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • Semily
  • PEKÁRNA SEMILY s.r.o.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Semily
  • BusLine LK s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 15. března
  • Dolní Olešnice
  • KOMPLETNÍ STAVBY ROUBAL s.r.o.
  • od 43 800 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
  • Nemyčeves
  • PECARA - TRANS s.r.o.
  • od 19 800 Kč
Zveřejněno: 28. února
  • Nemyčeves
Zveřejněno: 19. února
  • Nemyčeves
  • od 21 500 Kč
Zveřejněno: 14. února
  • Bozkov
  • AGROCENTRUM JIZERAN a.s.
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 28. března
  • Třebotov
  • FAST BIRD s.r.o.
  • 16 200 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 17. listopadu
  • Karviná
  • Správa silnic Moravskoslezského kraje,…
  • 21 710 – 32 000 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • EU Transport Services Center s.r.o.
  • 27 500 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 16. listopadu
  • Planá nad Lužnicí
  • Brož-cz spol. s r.o..
  • 40 000 – 55 000 Kč

HOFMANN WIZARD s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Freudenberg Home and Cleaning Solutions s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., APB - PLZEŇ a.s., SFS Group CZ s.r.o., KAMAX s.r.o., PERNÍK s.r.o., USK s.r.o., C.S.CARGO a.s., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Slemr Spedition s.r.o., Human-Res s.r.o., ADAM & PARTNER, s.r.o., Motopoint, a.s., Zavolejsikurýra.cz a.s., MG Services s.r.o., ProJobEU s.r.o., XXXLutz, HR Direct s.r.o., Agentura Top Talent, s. r. o., M.Preymesser logistika, spol. s r.o., Plastiform s.r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., INTERM Spedition s.r.o., Comac jobs s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., CROSSDOCK GROUP s.r.o., Jitka Květenská s.r.o., Transport Cargo Express s.r.o., Adéla Strnadová, CRI ameba.eu, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., RAVEN CZ a.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Crocodille ČR, Česká pošta, s.p., ARAMARK, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., EXVER FOOD, s.r.o., Rubena, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., KV Final Ralsko s.r.o., SETTER, a.s., TRANSCART s.r.o., ZEPOS RS s.r.o., AGROJILM, s.r.o., Patrik Ježek s.r.o., V&W EUROPACK s.r.o., Maso Jičín s.r.o., SPEDITION UND HANDEL VAN DER WOLF spol. s r.o., Crossborder Logistic CZ s.r.o., Parcel Trans s.r.o., VENTO doprava s.r.o., SLAKO s.r.o., PEKÁRNA SEMILY s.r.o., BusLine LK s.r.o., BusLine KHK s.r.o., NorthBus s.r.o., BusLine Pardubicko s.r.o., TRANS MEDICAR, spol. s r.o., KOMPLETNÍ STAVBY ROUBAL s.r.o., GTA CZ s.r.o., PECARA - TRANS s.r.o., Krakonošův ranč - hospodářské družstvo, F O R A G s.r.o., AGROCENTRUM JIZERAN a.s., Arthur Design s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Speditér / Speditérka, Závozník / Závoznice, Referent / Referentka, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Truhlář / Truhlářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Nástrojář / Nástrojářka, Plánovač / plánovačka výroby, Projektant / Projektantka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka chemické výroby

Liberec, Lomnice nad Popelkou, Lázně Bělohrad, Jičín, Semily, Turnov, Jablonec nad Nisou, Těchlovice, okres Hradec Králové, Mnichovo Hradiště, Bakov nad Jizerou, Chlumec nad Cidlinou, Řepov, Kosmonosy, Dobrovice, Hradec Králové, Žiželice, okres Kolín, Mladá Boleslav, Staré Ždánice, Nymburk, Náchod, Teplice nad Metují, Poděbrady, Ralsko, Stéblová, Čistá u Horek, Jilemnice, Slaná, Vrchlabí, Dolní Olešnice, Nemyčeves, Poniklá, Ktová, Bozkov

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Rekvalifikační kurzy v kostce

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

absolvent AJ Bor den druh elektro EU IT měsíc na dobu neurčitou odpovědnost Paka paušál práce pracoviště pracovní pracovní poměr praxe pro rodinné příslušníky příspěvek role řízení sport spoření stará stravenkový paušál stravování technik vhodné volno výhody vzdělání zdravotní dohody dovolené karta kov na dobu na dobu určitou náplň obor odbor odborná PC penzijní poměr požadované vzdělání PR pracovní náplň profi předpoklad případ příslušník řidič schopnost stravenka techniky zdravotní způsobilost způsobilost