Volné místo ve firmě Správa železnic, státní organizace

Specialista na kalibrace digitálních měřidel

Lokalita Nymburk
Firma Správa železnic, státní organizace
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Technické obory, Ostatní

O nás

Správa železnic, státní organizace

Již 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách.Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.

Co od Vás očekáváme:

Kontakt:
V případě zájmu se prosím přihlaste skrze naše webové stránky https://kariera.spravazeleznic.cz/job/Nymburk-specialista-na-kalibrace-digit%C3%A1ln%C3%ADch-m%C4%9B%C5%99idel/ zobrazit tel. číslo /

Druh PPV:
Pracovní poměr (Na dobu neurčitou )

Pracoviště:
Nymburk

Možný nástup:
06/2021

Požadované vzdělání:

VŠ obor strojní nebo technický
vhodná znalost měřidel ve strojírenství
manuální zručnost

Požadovaná praxe:

vhodná znalost dopravního stavitelství, drážního provozu, prostředí železnice
vhodné i pro absolventy

Kvalifikační předpoklady:

zdravotní způsobilost
dobrá úroveň práce na PC (s MS Office a jiné)
řidičské oprávnění – není podmínkou

Požadovaný profil:

samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost
komunikativnost (schopnost práce v kolektivu)
ochota učit se novým věcem
aktivní přístup k řešení úkolů

Pracovní náplň:

  • samostatně provádí kalibrace pracovních měřidel mechanických veličin podle schválených kalibračních postupů a metodik a odpovídá za jejich provedení
  • provádí opravy a nastavení měřidel ve stanoveném rozsahu, dodržuje technologii a odpovídá za kvalitu jím provedených oprav
  • zabezpečuje údržbu etalonů, měřidel a přístrojů, je zodpovědný za jejich správnou funkc

Nabízíme:

  • zvýšený nárok dovolené
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • stravenkový paušál
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj.

Prosím, hlaste se přes naše webové stránky https://www.spravazeleznic.cz/kariera/volna-mista/nabidka-pracovnich-prilezitosti

  • Ovčáry, Kolín
  • Comac jobs s.r.o.
  • 32 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Kolín
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy

HOFMANN WIZARD s.r.o., TOPTRADE, spol. s r. o., Advantage Consulting, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Šmídl s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., MIMO BOHEMIA, a.s., Česká pošta, s.p., HYGOTREND, s.r.o., Comac jobs s.r.o., Yusen Logistics (Czech) s.r.o., UBC s.r.o., ARAMARK, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., M.Preymesser logistika, spol. s r.o., Almeco, s.r.o., Crocodille ČR, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Moveto Delivery s.r.o., Futurum personal s.r.o., DISPONERO s.r.o., Plastiform s.r.o., SMAILE COMPANY s.r.o., AKUMULÁTORY - Táborský s.r.o., Instalatérské potřeby Šátek CZ s.r.o., MyFest s.r.o., LKW Sadská s.r.o., BEGINDAT s.r.o., PRUH POLABÍ, s.r.o., Pěstitel Stratov, a.s., Toril Invest, a.s., SITEKOM s.r.o., Domov pod lípou, poskytovatel sociálních služeb, PASCUAL POLABÍ s.r.o., Pavel Víša, Dvůr Libněves, s.r.o., Petr Marek, Martin Šimák, ETRK, s.r.o., LEOKONT EU s.r.o., OPUS MAX PLUS s.r.o., Zemědělská výroba Heřmanský s.r.o., AUTRONIC, s.r.o., Tomáš Černý, Věra Černá, Kinger Logistic s.r.o., Družstvo HORDBUDSTAV, Družstvo Cementářů, družstvo, BEST FORWARDING s.r.o., EMPISAN OBCHODNÍ s.r.o., TIR autoservis s.r.o., PERSO - MB s.r.o., AVTOSLAV s.r.o., J + M autodíly, s.r.o., LIVOL WORKS s.r.o., Borks s.r.o., BAKA.C.E s.r.o., NEJ Group s.r.o., BIOL Jobs s.r.o., Magna Exteriors (Nymburk) s.r.o., Zemědělská společnost Plazy spol. s r.o., Sabir Malik, AD PARTNER CZ & SK, a.s., JZ LOGISTICS s.r.o., GATEX s.r.o., ATRIX XXI, s.r.o., Šandor invest Praha s.r.o., WORLD LOGISTICS PLUS s.r.o., DUMA PROFI INVEST s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Lodník / Lodnice, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Specialista / specialistka IT, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka výroby, Úředník / Úřednice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Support IT, Obchodní zástupce / zástupkyně, Shift leader / Vedoucí směny

Mladá Boleslav, Starý Vestec, Nymburk, Celá ČR, Poděbrady, Český Brod, Benátky nad Jizerou, Ovčáry, okres Kolín, Kolín, Čelákovice, Dobrovice, Řepov, Hlavenec, Úvaly, Jirny, Žiželice, okres Kolín, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Kosmonosy, Budiměřice, Kostelní Lhota, Sadská, Stratov, Milovice, okres Nymburk, Lipník, okres Mladá Boleslav, Lysá nad Labem, Chrášťany, okres Kolín, Dobšice, okres Nymburk, Třebovle, Brodce, Semčice, Zdětín, okres Mladá Boleslav, Nehvizdy, Plazy, Zápy, Kozojedy, okres Praha-východ

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

absolvent AJ Bor den druh EU IT job měsíc Most na dobu neurčitou náplň práce nárok Nymburk odpovědnost Office paušál pec pečlivost postup práce pracoviště pracovní pracovní poměr praxe pro rodinné příslušníky prostředí příspěvek samostatnost specialist specialista sport spoření stravenkový paušál vedení vhodná vhodné volno výhody vzdělání zdravotní znalost Zruč dopravní dovolené kolektiv kontakt kov list na dobu náplň obor odpovědný oprávnění opravy PC penzijní poměr požadované vzdělání PR pracovní náplň profi předpoklad případ příslušník přístup rok řešení řidič řidičské oprávnění schopnost stav stroj strojírenství technický technolog úkol volna výše zdravotní způsobilost způsobilost