Volné místo ve firmě Správa železnic, státní organizace

Technik sdělovací a zabezpečovací techniky

Lokalita Stará Paka
Firma Správa železnic, státní organizace
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Energetika, životní prostředí, ekologie, Elektrotechnika a telekomunikace

O nás

Správa železnic, státní organizace

Již 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách.Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.

O nás

Druh PPV:
Pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou

Pracoviště:
Stará Paka

Možný nástup:

  • ihned, případně dle dohody

Náplň práce:

  • 6 týdnů dovolené
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj.

Co od Vás očekáváme:

Požadované vzdělání:

  • SŠ s maturitou v oboru elektro

Požadovaná praxe:

  • není podmínkou
  • vhodné i pro absolventy

Kvalifikační předpoklady:

  • základy práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zdravotní způsobilost
  • trestní bezúhonnost

Požadovaný profil:

  • ochota a schopnost učit se novým věcem
  • spolehlivost
  • odpovědnost

Co Vám můžeme nabídnout:

odborná práce při kontrole, údržbě a opravách železničních spojových a zabezpečovacích zařízení

  • Hradec Králové
  • SULCO Automotive Group, s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 22. března
  • Mladá Boleslav
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 25. března
  • Jiřetín pod Jedlovou
  • Michal Tsametis
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 20. října
  • Romana Lungová
  • Vhodné pro absolventy
  • Staré Město, Praha
  • Adéla Karbanová
  • 35 000 Kč
Zveřejněno: 6. října

HOFMANN WIZARD s.r.o., Šmídl s.r.o., EKOLSERVIS s.r.o., Zemědělské obchodní družstvo Roztoky - Kruh, ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., EQUANS Services a.s., Správa železnic, státní organizace, INDEX NOSLUŠ s.r.o., D&D ELEKTROMONT s. r. o., ŠKO-ENERGO, s.r.o., Green Center s.r.o., HR Direct s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., DISPONERO s.r.o., ONTEX CZ s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., CAMPING CITY s.r.o., GIGA, spol. s r.o., J 4 s.r.o., Petr Novotný, LKQ CZ s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., R.A.P. plast s.r.o., Košík.cz s.r.o., AJK CZ s.r.o., M.Preymesser logistika, spol. s r.o., Plastiform s.r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Transport Cargo Express s.r.o., INTERM Spedition s.r.o., CROSSDOCK GROUP s.r.o., Möbelix, EOP Distribuce, a.s., PROROZVOZ s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., MONDO s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ELFETEX, spol. s r.o., Crocodille ČR, Futurum personal s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Elektrárny Opatovice, a.s., EXVER FOOD, s.r.o., Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Rubena, s.r.o., RP výtahy s.r.o., Jitka Poláková, ABF Logistic s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Zámečník / Zámečnice, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Produktový manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Opravář / Opravářka, Prodejce / prodejkyně vozů, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Energetik / Energetička, Technický manažer / manažerka v energetice, Vodárenský specialista / specialistka, Vodárenský technik / technička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička telekomunikací, Obchodní zástupce / zástupkyně, Technik / technička automatizace

Mladá Boleslav, Celá ČR, Nová Paka, Roztoky u Jilemnice, Jičín, Semily, Vrchlabí, Dvůr Králové nad Labem, Turnov, Cerekvice nad Bystřicí, Paceřice, Příšovice, Trutnov, Jablonec nad Nisou, Předměřice nad Labem, Liberec, Roudnice, Řepov, Kosmonosy, Dobrovice, Česká Skalice, Hradec Králové, Žiželice, okres Kolín, Opatovice nad Labem, Staré Ždánice, Nymburk, Náchod, Poděbrady, Stéblová

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

absolvent AJ Bor druh elektro EU IT měsíc na dobu neurčitou náplň práce odpovědnost Paka paušál práce pracoviště pracovní pracovní poměr praxe pro rodinné příslušníky příspěvek role řízení sport spoření stará stravenkový paušál stravování technik vhodné volno výhody vzdělání zdravotní dohody dovolené kov na dobu na dobu určitou náplň obor odbor odborná PC penzijní poměr požadované vzdělání PR profi předpoklad případ příslušník řidič schopnost stravenka techniky zdravotní způsobilost způsobilost