Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Inženýr Kvality

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce.

Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Máte zkušenosti s výrobní kvalitou a znáte práci s plasty? Dorozumíte se anglicky a znalost jazyka ve svém zaměstnání rád využijete? Baví vás práce v provozu a neodradí vás ani občasná práce v administrativě?

Pak jste to právě vy, koho hledáme!

Společnost Continental hledá posilu na pozici: Inženýr kvality (QMPP)

Náplň práce:

  • Plánování kvality sériových projektů
  • Koordinace a optimalizace výrobních procesů
  • Zpracování statistických ukazatelů kvality (FPY, 0km, scrap)
  • Spolupráce při reklamačních řízení
  • Blokování a uvolňování výrobků i procesů

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Pracovní zkušenosti z oblasti automotive výhodou
  • Znalosti plastů, granulátů
  • Znalost norem kvality výhodou
  • Znalost nástrojů kvality (Ishikawův diagram. 5x proč, 8D...)
  • Aktivní znalost AJ
  • Komunikační dovednosti a schopnost vyjednávat
  • uživatelskou znalost Excel, SAPu výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Balíček Benefit Plus (6500 Kč/rok)
  • Multisport krata
  • Možnost občasného Home office
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Brandýs nad Labem

Benefity

  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát