Super práce ve skladu – až 35.000 Kč/m, volné víkendy

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Kolín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 28.000 – 35.000 Kč
Kontakt Tereza Urbanová, zobrazit tel. číslo

Náplň práce:
Chcete pracovat pro silnou mezinárodní logistickou společnost, kde budete mít 100 Kč stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, příspěvky na dopravu a mnoho dalšího? Láká Vás fajn práce ve skladu? Pak nás určitě neváhejte kontaktovat a přidejte se do fajn týmu skladníků! Praxe není třeba, pokud však máte zkušenosti s VZV, je to velká výhoda.

Nástup je přímo do kmenového stavu firmy, nejedná se o agenturní zaměstnávání.

  • manipulace s díly a komponenty
  • vykládka a nakládka zboží z kamionů
  • naskladnění, vyskladnění, přebalování a kontrola zboží
  • občasná obsluha VZV

Místo výkonu práce: Průmyslová zóna Ovčáry u Kolína (MHD z Kolína na všechny směny)

Nabízíme:

  • zajímavou mzdu a bonusy dle výkonu
  • příspěvky na dopravu
  • 100 Kč stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost přesčasů, 500 bodů na benefit kartu/přesčasová směna
  • různorodá práce, čisté pracovní prostředí
  • dopravní spojení z Kolína na všechny směny
  • férový a lidský přístup, super tým

Požadujeme:

  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00)
  • praxi s obsluhou VZV (platné oprávnění není potřeba)
  • pracovitost a manuální zručnost

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát