Hledáme lidem práci Manpower

Inženýr kvality

Lokalita Frýdek-Místek
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte uplatnění v oblasti kvality a rádi byste pracovali v prosperující mezinárodní firmě, která podporuje své zaměstnance v dalším rozvoji?

Jste na správném místě! Do výrobní společnosti ve Frýdku-Místku právě hledáme nového kolegu na pozici Inženýr kvality.

Popis pozice:

- plánování a realizace interních auditů prostřednictvím systémů řízení QMS/ EMS
- udržování a rozvoj systémů řízení
- zvyšování kvality spolupráce s dodavateli prostřednictvím dodavatelských auditů
- realizace zákaznických auditů
- standardizace procesů

Profil kandidáta:

- máte SŠ nebo VŠ vzdělání strojního zaměření
- v řízení externí a interní kvality již máte nějaké zkušenosti
- domluvíte se v anglickém či německém jazyce

Nabízíme:

- práci ve stabilní mezinárodní společnosti
- zajímavou pracovní náplň
- možnost profesního růstu
- stravenky
- sick days
- příspěvek na penzijní připojištění

  • Ústí nad Labem
  • Drncová Michaela
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. července

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

AJ audit hledám interní inženýr IT kandidát kvality měření mezinárodní možnost náplň práce NDA nová nové penzijní připojištění plán plánování plat pojištění pozice práce pracovní připojištění příspěvek rozvoj růst řízení sick day společnost společnosti spolupráce stabilní STK stravenky uplatnění vzdělání zkušenosti anglické dar externí náplň národní německé oblast oblasti penzijní PR pracovní náplň proces procesů profesní profi standard stroj systém výrobní zkušenost