Volné místo ve firmě ARAMARK, s.r.o.

Asistent/ka prodeje - ON Semi Rožnov - brigáda

Smluvní vztah dohoda o pracovní činnosti
Práce vhodná také pro absolventy, seniory, rodiče na mateřské / rodičovské dovolené
Lokalita Rožnov pod Radhoštěm
Firma ARAMARK, s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Kontakt Tomáš Slezák, zobrazit tel. číslo

O nás

ARAMARK, s.r.o.

Už 30 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj. Ctíme tradice a oceňujeme inovace. Zákazníkům nabízíme pestrý výběr jídel, od poctivé české kuchyně, přes chutné zdravé pokrmy až po etnickou stravu. K našim lidem jsme vždycky fér a umíme je spravedlivě ocenit. Přidejte se!

O nás

V ARAMARKU ctíme tradice a oceňujeme inovace. Přes 30 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj. K našim lidem jsme vždycky fér. Zákazníkům nabízíme pestrý výběr jídel, od poctivé české kuchyně, přes chutné zdravé pokrmy až po etnickou stravu.

Jste na mateřské, v důchodu, nebo prostě jen hledáte pravidelný přivýdělek? Baví vás práce s lidmi a práce s pokladnou vám není cizí? Už nehledejte dál, našli jste! Sympatická dáma nebo příjemný muž za pokladnou je u nás v Aramarku stejně důležitá/ý, jako skvělé jídlo, které vaříme. Dáme Vašemu životu rovnováhu mezi prací a soukromím, my víme, že víkendy patří vám, ne práci.

Náplň práce:

  • spolupráce formou DPP/DPČ
  • směny od PO – NE v čase 4.30 - 14.00, nebo 17.00 - 1.00, dle domluvy
  • příjem hotovostních i bezhotovostních plateb od zákazníků, kteří se k nám přišli najíst
  • doplňování drobného sortimentu a starost o to, aby vystavené zboží bylo hezky upravené
  • bude na vás, aby byla naše firemní restaurace hezky čistá
  • pokud bude potřeba, tak pomáhat kolegům při výdeji jídel nebo na myčce nádobí, máme zde skvělý kolektiv a pomáháme si, jak nám čas dovolí

Co od Vás očekáváme:

  • pokud máte zkušenosti s prací na pokladně, máte plusové body
  • toto by měl být váš recept na každý den: špetka píle smíchaná s dávkou nadšení do práce
  • u nás jsme tým a hledáme kolegy, kteří mají týmového ducha

Co Vám můžeme nabídnout:

  • jistota výplaty na Vašem účtu vždy 5. den v měsíci
  • zázemí a stabilita mezinárodní americké cateringové společnosti
  • práce ve stabilním týmu, ve kterém si všichni pomáhají a nehází si klacky pod nohy
  • obědy za pár korun

Místo výkonu práce: restaurace ARAMARK, s.r.o.
ON Semiconductor Czech Republic, s. r. o., 1. Máje 2634, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát