Hledáme lidem práci Manpower

Inženýr kvality

Lokalita Lanškroun
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Zajímáte se o KVALITU v automobilovém průmyslu? Znáte systémy řízení kvality z PRAXE dlouhé alespoň 1 ROK? Pokud k tomu HOVOŘÍTE ANGLICKY, připojte se do týmu nadšených zaměstnanců společnosti, která zaujímá stabilní místo na trhu práce v pardubickém kraji.

Popis pozice:

- Řízení kvality senzorů a víček baterií pro elektrotechnický a automobilový průmysl
- Vyhodnocování parametrů kvality
- Řešení reklamací zákazníků
- Metodické řízení kvality
- Udržování stávajících procesů kvality a zavádění změn

Profil kandidáta:

- Technické vzdělání
- Min. 1 rok praxe v oblasti kvality
- Znalost systémů řízení kvality a statistických metod
- Plynulá komunikace v AJ (znalost NJ výhodou)
- Znalost MS Office
- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- Adekvátní mzda s pravidelným růstem

- Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3,5 % z měsíční hrubé mzdy

- Roční cílový bonus

- Flexibilní pracovní doba

- Firemní stravování

- 25 let zkušeností

- Neformální dress code, příjemné pracovní prostředí, pohodoví kolegové

- Další benefity (kulturní a společenské akce, podpora sportovních aktivit a zdraví)

  • Pardubický kraj
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. července
  • Chomutov
  • CM mechanics s.r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 9. října
  • Okříšky
  • FRAENKISCHE CZ s.r.o.
  • od 29 000 Kč
Zveřejněno: 7. prosince
  • Krupka
  • Snoeks Automotive CZ s.r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 23. září
  • Mladá Boleslav
  • Trelleborg Mladá Boleslav s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 4. dubna
  • Jihlava
  • Heatex Czech Republic s.r.o.
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 15. srpna
  • Trutnov
  • FORCE TRADE s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 9. června
  • Praha
  • PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Zveřejněno: 31. března
  • Ústí nad Labem
  • ENERGY Ústí nad Labem, a.s.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 3. března
  • Tisk Horák a.s.
  • od 1 600 Kč
  • AUTO BOHEMIA-půjčovna, servis aut a…
  • od 30 000 Kč
  • od 25 000 Kč
  • Sušice, Klatovy
  • Západočeské konzumní družstvo Sušice
  • 22 700 – 27 200 Kč
  • Český Krumlov
  • OTAVA, výrobní družstvo
  • 20 000 – 35 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

AJ akce anglicky auto automobil benefit benefity bonus dění doba dress code elektro flexibilní HR inženýr IT kandidát kolegové komunikace kraj kvality místo mobil mzda mzdy náplň práce Office penzijní připojištění podpora pojištění pozice práce pracovní pracovní doba pracovní prostředí praxe prostředí připojištění příspěvek reklama růst řízení společnost společnosti sport stabilní stravování vzdělání zaměstnanců zdraví znalost automobilový průmysl cíl firemní kulturní měsíční náplň oblast oblasti penzijní PR proces procesů profi průmysl příjemné příjemné pracovní prostředí roční rok systém systémy technické technický trh tým zákazník zkušenost