Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby v Třinci od 26.000 Kč

Lokalita Třinec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme operátory výroby pro společnost, která se zabývá výrobou žáruvzdorné keramiky v Třinci.

Nástup je IHNED!

Popis pozice:

  • budete začínat na lisovně a postupovat přes pecní úsek, obsluhu CNC strojů, glazování až po dokončovací práce (začišťování a balení).
  • Jedná se o práci v nepřetržitém provoze , tedy 2x ranní, 2x odpolední, 2x noční a 2x volno.

Profil kandidáta:

  • manuální zručnost
  • ochota pracovat v nepřetržitém provoze
  • vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

  • Mzda 22.000 Kč + zákonné příplatky
  • Příplatek za nepřetržitý provoz
  • Docházkový bonus 2.000 Kč
  • Po zkušební době navýšení bonusu
  • Možnost stravovaní v kantýně – 1 oběd/10 Kč
  • 13. plat
  • Příplatek za svátek 100%
  • Týden dovolené navíc
  • Smlouva na HPP

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Závodní stravování Závodní stravování

  • Třinec
  • Job's One Staffing s.r.o.
  • 29 500 – 35 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
včerejší
  • Třinec
  • 27 000 – 33 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
včerejší
  • Český Těšín
  • Aga24, s.r.o.
  • 28 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Občerstvení na pracovišti
včerejší
  • 24 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
Zveřejněno: 16. dubna
  • Horní Lomná
  • Vision Travel s.r.o.
  • 31 000 – 34 000 Kč
  • Havířov
  • Technické služby Havířov a.s.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Frýdek-Místek
  • Trenkwalder a.s.
  • 25 500 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • Pržno, Frýdek-Místek
  • THERMA FM, s.r.o.
  • 26 000 – 36 000 Kč
    Benefity:
včerejší
  • Hořice, Jičín
  • Bubnovi s.r.o.
  • 37 040 Kč
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Přátelské prostředí
  • Dog-friendly office
  • Parkoviště
Zveřejněno: 7. července
  • Brno
  • Střední škola technická a ekonomická…
  • 8 350 – 9 500 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 14. července
  • Přeštice
  • Pekařství Jílek., s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 16. června
  • Šebetov
  • Sociální služby Šebetov, příspěvková…
  • od 28 340 Kč

Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Job's One Staffing s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., Česká pošta, s.p., Aga24, s.r.o., Trenkwalder a.s., Manuvia DreamJob s.r.o., Vision Travel s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, DeLu WORK s.r.o., SAPLER a.s., O.K. solution, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Technické služby Havířov a.s., Manuvia Bonjob s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., SH Job Partners s.r.o., THERMA FM, s.r.o., Etimos Human s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., Skanska a.s., MG tech s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Keramik / Keramička, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Slévač / Slévařka, Lahůdkář / Lahůdkářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technik / technička, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Nový Jičín, Pržno, okres Frýdek-Místek, Třinec, Český Těšín, Hnojník, Raškovice, Horní Lomná, Nošovice, Karviná, Havířov, Frýdek-Místek, Rychvald, Fryčovice

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

absolvent bonus den hledám HR inzerát inzeráty ISO IT kandidát místa možnost mzda nepřetržitý operátor pec plat postup pozice práce pracovní pracovní místa příplatek příplatky smlouva SOU společnost společnosti svátek týden týden dovolené navíc Týn uchazeč vhodné volno vyšší vzdor Zruč dovolené kov navíc operátor výroby PR profi případ přístup stroj volná pracovní místa výroby výše zkušební