Asistent/ka zákaznického oddělení

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hradec Králové
Firma Teleperformance CZ, a.s.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Služby, umění a kultura, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 14.500 – 18.000 Kč

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nové kolegy a kolegyně do Hradce Králové, kteří budou působit na infolince, na kterou volají zákazníci obchodního řetězce ALBERT.

Co VÁM nabízíme:

  • Práci na HPP – plný nebo zkrácený úvazek (v případě zájmu možnost i brigádně 90 – 100,– Kč/hod.)
  • Finanční ohodnocení zahrnující garantovanou měsíční mzdu 14 500,– + odměny + příplatky za víkendové směny
  • Přátelský a dynamický tým spolupracovníků
  • Mnoho dalších benefitů: stravenky, 25 dní dovolené, kurzy AJ, multisportkarta, benefitkarta, vysoké bonusy za doporučení nových kolegů – až 15.000,–, zvýhodněný tarif pro volání, firemní akce, soutěže a mnoho dalších

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Odbavování hovorů na příchozí lince ALBERT (zákazník kontaktuje nás)
  • Zpracování administrativy k jednotlivým požadavkům zákazníků
  • Zadávání informací do interního systému

Co po VÁS požadujeme:

  • Příjemný a přátelský projev
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Časovou flexibilitu

  • Nové Město na Moravě
  • Operátor ve výrobě
  • 120 – 150 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. července
  • Plzeň
  • hofmannplz
  • 21 000 – 23 000 Kč

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Go Digital! s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., JM-PERFEKT s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., BS FOOD s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Möbelix, McDonald`s ČR spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., TextilEco a.s., VAŠE SLUNCE a.s., Shoebox CZ s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Nefrito laboratories, s.r.o., Original Barber Hradec, s.r.o., fischer EAST center s.r.o., PRO-FACTOR cz, s.r.o., MIMO BOHEMIA, a.s., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ELFETEX, spol. s r.o., J 4 s.r.o., FOMA BOHEMIA spol. s r.o., ASIAN WOK KLADNO s.r.o., Marcela Bártová, Surathany s.r.o., SUKHÓ s.r.o., Trafo CZ, a.s., JIE HUA EUROPE s.r.o., AETERNITAS pohřební služba, s.r.o., SUMBAWA, s.r.o., MITRANS-HK s.r.o., První Evropská, s.r.o., JOB HUNTERS s.r.o., Linh Ngo Thuy, Ašot Arturi Karapetjan, WK IMPORT s.r.o., Nussara Salacova, HKclean s.r.o., Halil Özzengin, TWIST STAR s.r.o., Temel Vedat, TopKonstrukt, CZ s.r.o., EREMITA COMPANY s.r.o., Základní škola a Mateřská škola, Lhota pod Libčany, okres Hradec Králové

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Analytik / analytička obchodu, Recepční, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, HR manager, Brand manager, Marketingový specialista / specialistka, Marketingový manažer / manažerka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Florista / Floristka, Truhlář / Truhlářka, Kadeřník a holič / Kadeřnice a holička, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Technik / technička ve strojírenství, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka

Celá ČR, Hradec Králové, Předměřice nad Labem, Býšť, Lhota pod Libčany

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Odbory - proč a jak je založit

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

AJ akce asistent benefit bonus bonusy hledám hodnocení HR interní IT králové kurz kurzy možnost náplň práce nové obchodní odměny ohodnocení plat práce pracovní pracovník příplatky směny SOU sport stravenky tarif úvazek víkend vysoké zkrácený úvazek znalost dovolené finanční firemní karta kolegyně kontakt měsíční náplň obchod oddělení PC PR přátelský příjemný případ systém tým uživatel zákazníci zákazník