Volné místo ve firmě HUMANIC CZ spol. s r.o.

Kvalitář v centrálním skladu obuvi HUMANIC

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Průmyslová 1503, Pohořelice, okres Brno-venkov, 691 23
Firma HUMANIC CZ spol. s r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Průmyslová a chemická výroba, Kontrolor / Kontrolorka, Opravář / Opravářka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)
Hrubá mzda 33.000 – 35.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 1. 6. 2024

O nás

HUMANIC CZ spol. s r.o.

Společnost HUMANIC je součástí nadnárodního koncernu LEDER & SCHUH se sídlem v rakouském Grazu, který patří mezi největší evropské dodavatele obuvi. LEDER & SCHUH má zastoupení má v 9 evropských zemích, kde provozuje více než 150 prodejen HUMANIC a přes 60 prodejen SHOE4YOU. Svoje produkty prodává také přes HUMANIC e-shop.

Společnost HUMANIC je součástí nadnárodního koncernu LEDER & SCHUH se sídlem v rakouském Grazu, který patří mezi největší evropské dodavatele obuvi. LEDER & SCHUH se 150letou tradicí má zastoupení v 9 evropských zemích, kde provozuje více než 150 prodejen HUMANIC.

Náplň práce:

Nabízíme práci kvalitáře v centrálním skladu obuvi v Pohořelicích

/ areál DHL Supply Pohořelice na adresách Průmyslová 1503 a Loděnická 963 /

Datum nástupu: 1.6.2024 (zkušební doba 3 měsíce)

  • Opravy obuvi a galanterie z centrálního skladu obuvi podle pokynů nadřízeného zaměstnance
  • Kontrola kvality nové obuvi a galanterie uložené v centrálním skladu obuvi
  • Třídění nové obuvi a galanterie
  • Jiné práce dle pokynu svého vedoucího

Co od Vás očekáváme:

  • Práci s PC a programy MS Office (MS Word, MS Excel)
  • Český jazyk - rodilý mluvčí
  • Zájem učit se novým věcem
  • Výhodou je praxe v obdobném provozu. Nového pracovníka zaškolíme (v průběhu zaučování bude pomáhat zkušený kolega).
  • Pozitivní a aktivní přístup k práci: klademe důraz na pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilitu.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Jistou práci na plný úvazek 40 hodin týdně na dobu neurčitou
  • Nástupní mzdu ve výši 33.000,- Kč (po zapracování až 35.000,- Kč)
  • 25 dnů dovolené
  • Multi Pass Card – stravné v hodnotě 150 Kč za odpracovaný den
  • Slevy na zboží
  • Káva, čaj a další nápoje na pracovišti
  • Přátelský pracovní kolektiv

Zašlete nám svůj životopis, Těšíme se na Vás.

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

AJ den dění doba EU IT kolega kvality měsíc Most na dobu neurčitou náplň práce nové obuv odpovědnost Office pečlivost Pohořelice práce pracovní pracovník praxe samostatnost sklad SOU společnost stravné třídění úvazek vedoucí zkušební doba životopis areál dovolené jazyk kolektiv kontrola na dobu na pracovišti nabízíme práci nadřízené náplň národní opravy PC PR prodej program programy průmysl průmyslová přátelský přístup součást zájem zkušební