Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Konstruktér (i junior), pružná prac. doba, dopravné

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pelhřimov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Kontakt Nikola Hlinská, zobrazit tel. číslo

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Náplň práce:
Bavilo by Vás vytváření vlastních modelů v konstrukčních programech a ovládáte angličtinu nebo němčinu? Chcete pracovat v prostředí stabilní společnosti, která Vám poskytne podnětné prostředí jak pro týmovou, tak i samostatnou práci na vlastních projektech? Pak máme nabídku přesně pro Vás! Aktuálně hledáme fajn kolegu/kolegyni, kteří nám pomohou s vývojem a konstrukcí komponentů pro naše klienty. Nástup je možný ihned, pokud tedy máte zájem, určitě nám zašlete Váš životopis.

  • zpracování výkresů a projektové dokumentace
  • komunikace s českými i zahr. zákazníky a dodavateli
  • práce na projektech, konstrukční a vývojové činnosti

Nabízíme:

  • Velmi štědré mzdové ohodnocení odvíjející se od délky praxe – zkušené kandidáty rádi zaplatíme, dáváme však šanci i juniorům :)
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 13. plat
  • Zajímavé odměny a bonusy
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Práci v příjemném týmu, který Vás podrží a pomůže se vše naučit
  • Možnost zahraničních pracovních cest