Hledáme lidem práci Manpower

ACCOUNT MANAGER - GASTRO - Ústí, Teplice, Most, Děčín, Litoměřice

Lokalita Ústí nad Labem
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Máte zkušenosti v oblasti hotelnictví, cestovního ruchu a kaváren? Jste profík, který vycítí obchodní příležitosti a zároveň umíte udržovat komunikaci s klienty? A co vám tedy brání se přihlsit do výběrového řízení na tuto pracovní pozici?

Popis pozice:

  • rozvíjet portfolio zákazníků, akvizice nových zákazníků, ale zároveň i udržování dobrých vztahů a péče o ty stávající zákazníky
  • nastavování smluv a jejich následná analýza
  • spolupracovat s obchodním zástupcem v regionu
  • pečlivé vedení administrativy

Profil kandidáta:

  • zkušenost na obchodní pozici v oblasti pohostinství PODMÍNKOU
  • ŘP. skupiny B
  • preciznost, zopovědnost
  • znalost regionu (Ústí nad Labem, Litoměřice, Most, Teplice)

Nabízíme:

  • služební vůz i k soukromým účelům
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • flexibilní pracovní dobu
  • Cafeterie
  • Multisport karta
  • firemní akce, teambuildingy

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Služební auto Služební auto
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Ústí nad Labem
  • MB "Sferinis kinas", odštěpný závod
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro seniory
  • Vhodné pro zdravotně postižené
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
Zveřejněno: 15. dubna
  • Staré Město, Praha
  • Affiliate Bonus s.r.o.
  • 38 529 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 9. května
  • Vinohrady, Praha
  • CORAL CLUB CZ s.r.o.
  • 32 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
  • Dog-friendly office
Zveřejněno: 6. července
  • Hrdlořezy, Praha
  • Marie Havlová
  • 35 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Parkoviště
  • Sadská
  • Human-Res s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Lékařská péče
  • Zaměstnanecké akcie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování
  • Benešov
  • Pečovatelská služba okresu Benešov
  • 26 730 – 39 000 Kč
Zveřejněno: 8. června

VAŠE SLUNCE a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Globus ČR, v.o.s., NEIRO, s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., COMPARTNER s.r.o., EVROPA realitní kancelář, SAFE LOGIC s.r.o., MB "Sferinis kinas", odštěpný závod, Lidl Česká republika s.r.o., Dominika Säcklová

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Specialista / specialistka plánování, Telefonní operátor / operátorka, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Ústí nad Labem, Celá ČR

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

account account manager AJ akce analýza Děčín den flexibilní gastro HR inzerát inzeráty IT kandidát Litoměřice Luže manager místa Most nad Labem obchodní péče postup pozice pracovní pracovní místa příspěvek řízení služební SOU společnost společnosti sport stravování teambuilding Teplice uchazeč Ústí nad Labem vedení vyšší zástupce zkušenosti znalost cafeterie cestovní dovolené firemní hotel karta kontakt obchod oblast oblasti PC PR profi příležitost příležitosti případ přístup region stav volná pracovní místa výběr vztah zákazník zkušenost