Operátor výroby s nástupem ihned za 30.000 Kč

Lokalita Třinec
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Zuzana Adamčíková, zobrazit tel. číslo

Nabízíme práci v Třinci s nástupem IHNED!

Hledáme operátory výroby do společnosti, která se zabývá výrobou žáruvzdorné keramiky pro plynulé odlévání oceli.

Popis pozice:

  • Jako operátor výroby začnete pracovat na lisovně až po dokončovací práce (začišťování a balení výrobků).
  • Jedná se o práci v nepřetržitém provoze

Profil kandidáta:

  • manuální zručnost
  • ochota pracovat v nepřetržitém provoze
  • výhodou je pokud máte podobnou zkušenost s výrobou a vyznáte se ve výkresové dokumentaci

Nabízíme:

  • Fixní mzda + zákonné příplatky
  • Příplatek za nepřetržitý provoz
  • Docházkový bonus 2.000 Kč
  • Po zkušební době navýšení bonusů
  • Možnost stravovaní v kantýně – 1 oběd/10 Kč
  • 13. plat
  • Týden dovolené navíc
  • Smlouva na HPP
  • Možnost přestupu do kmene

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Závodní stravování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát