Operátor výroby v Horní Suché

Lokalita Horní Suchá
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Zuzana Adamčíková, zobrazit tel. číslo

Pracujte pro společnost, která se zabývá vývojem a výrobou elektronických přístrojů a systému v Horní Suché.

Hledáme nové kolegy/ně na pozici operátora výroby.

Popis pozice:

  • Budete pracovat u výrobní linky, kde je nutná oční kontrola desek – kontrola plošných spojů. Dále budete montovat elektronické moduly a případně pájet součástky.
  • Jedná se o jednoduchou manuální práci s drobnými komponenty, kde vám rádi vše ukážeme a zaučíme.

Profil kandidáta:

  • minimálně středoškolské vzdělání s vyučením
  • manuálně zručnost
  • dobrý zrak
  • ochota pracovat v třísměnném provozu (ranní, odpolední, noční směny)
  • Výhodou je, pokud máte zkušenost na obdobné pozici operátora výroby

Nabízíme:

  • Mzda: 103 – 130 Kč/hod. + zákonné příplatky
  • Měsíční prémie dle výkonu až 3.000 Kč
  • Příplatky za směnnost
  • Možnost stravování v kantýně
  • Smlouva na HPP
  • Dovolená navíc + 1 sick day
  • Možnost přestupu do KMENE

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Závodní stravování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát