Mechanik / Seřizovač strojů - nástup možný ihned!

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Lokalita Liberec
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Michaela Horčičková, zobrazit tel. číslo

Pro výrobní společnost v Liberci hledáme šikovného seřizovače/mechanika, kterému nevadí práce na směny: možnost 3 směny nebo 12tky

Popis pozice:

Ve spolupráci s výrobou budete zjišťovat příčiny poruch a provádět záznamy o vykonaných opravách. Budete mít na starost preventivní prohlídky a kontrolu funkcí strojů a zařízení v záruční a pozáruční době. Oprava strojů a zařízení bude Vaší každodenní náplní práce a v případě potřeby budete nahlašovat nutnost objednání náhradních dílů.

Profil kandidáta:

Požadujeme SŠ/výuční list (technický směr) a praxi z obdobné pozice jako seřizovač či mechanik, ochotu pracovat na směny, zodpovědnost a dochvilnost. 

Nabízíme:

Na oplátku nabízíme motivační finanční ohodnocení od 35 000 Kč, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování (obědy za pár kaček), příspěvek na Multisport kartu a slevové poukázky. A další řadu benefitů, které Vám přestaví na osobním pohovoru. :-)

Zaujala Vás nabídka? Stačí zaslat životopis přes odpovědní formulář. Pak si spolu krátce zavoláme a řekneme si detaily a následuje pohovor už přímo ve firmě. :-)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2022 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena