Hledáme lidem práci Manpower

KEY ACCOUNT MANAGER - oblast IT - Ústí a Praha

Lokalita Ústí nad Labem
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Obchod - B2B - komunikace - prezentace - super česká společnost se super ředitelem - marketingové akce - moderní portfolio produktů. To jsou klíčová slova pro společnost se specializací na nové digitální technologie a zákaznické systémy pro firmy a instituce se sídlem v Ústí nad Labem.

Chcete jedinečnou obchodní a pracovní příležitost? Umíte anglicky a vyznáte se v SW? Ano? V tom případě se těším na Váš životopis!

Popis pozice:

- vedení obchodních jednání a péče o stávající zákazníky - prezentace produktů/řešení, o kterých se svět musí dozvědět - ČR a SR bude Vaše teritorium - jako tvář společnosti se budete aktivně účastnit marketingových akcí - nesmí chybět reporting řediteli - komunikace napříč společností, protože všichni táhneme za jeden provaz - služební cesty ČR a SR

Zní to skvěle!

Profil kandidáta:

- min. středoškolské vzdělání, vysokoškolské výhodou - schopnost vést jednání v anglickém jazyce - praxe v segmentu B2B - zkušenosti z prodeje řešení typu IT Solutions a jiné jsou velkou výhodou - dobré vystupování a prezentační schopnosti, prostě profík a ještě nesmí chybět zodpovědnost, samostatnost, ale ten správný týmový duch a energie

Nabízíme:

- dobré? ne! ALE úžasné platové ohodnocení + bonusový systém

- veškeré potřebné vybavení jako je notebook a telefon

- služební auto i k soukromým účelům

- práci v dynamické české společnosti, která nezastavuje a nepolevuje, jede na 120% a má super tým

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Služební auto Služební auto
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Ústí nad Labem
  • MB "Sferinis kinas", odštěpný závod
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro seniory
  • Vhodné pro zdravotně postižené
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
Zveřejněno: 22. dubna
  • Náchod
  • FORCE TRADE s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 17. května
  • Písek
  • JIRI MODELS a.s.
  • 28 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 11. ledna
  • Česká Lípa
  • VARTA Consumer Czech spol. s r.o.
  • 55 000 – 65 000 Kč
Zveřejněno: 7. ledna
  • Štětí
  • SPM - Security Paper Mill, a.s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 9. listopadu
  • Kosmonosy
  • Dragon Internet a.s.
  • 25 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 19. srpna
  • Praha
  • OK GARDEN s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 5. května
  • Rumburk
  • ZEPS s.r.o.
Zveřejněno: 7. dubna
  • Varnsdorf
  • EU Komplet-servis s.r.o. v likvidaci
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Varnsdorf
  • 20 000 – 26 000 Kč
  • Jiříkov, Děčín
  • Tierarzt24 Pharma s.r.o.
  • od 17 900 Kč
  • Chomutov
  • FANAK s.r.o.
  • 28 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
  • Ostrava
  • POSPIECH SD, s.r.o.
  • od 23 640 Kč
  • Vhodné pro cizince
  • Bavorov
  • PVS Group s.r.o.
  • od 20 500 Kč
  • Mariánské Lázně
  • KIZLAR s.r.o.
  • od 16 200 Kč

O2 Czech Republic a.s., VAŠE SLUNCE a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Globus ČR, v.o.s., NEIRO, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., AULO MJCZ s.r.o., SIRIUS FINANCE, a. s., COMPARTNER s.r.o., EVROPA realitní kancelář, SAFE LOGIC s.r.o., Möbelix, MB "Sferinis kinas", odštěpný závod, Lidl Česká republika s.r.o., Dominika Säcklová, McDonald`s ČR spol. s r.o., ZDEMAR CZECH s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Ústí nad Labem, Celá ČR, Chabařovice

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

account account manager AJ akce anglicky auto bonus česká ČR den energie hodnocení HR inzerát inzeráty IT kandidát komunikace Luže manager marketing místa Most nad Labem nové obchodní odpovědnost ohodnocení pec péče plat postup pozice pracovní pracovní místa Praha praxe reporting ředitel samostatnost služební služební auto SOU společnost společnosti technologie telefon uchazeč Ústí nad Labem vedení vyšší vzdělání zkušenosti životopis anglické cesty české firmy jednání obchod oblast platové ohodnocení PR pracovní příležitost prezentace prodej profi příležitost případ přístup report řešení schopnost schopnosti stav systém systémy technolog tým volná pracovní místa vybavení zákazník zkušenost