Obráběč na klasický soustruh (jen jednosměnný provoz) až 38 tisíc

Lokalita Olomouc
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Žůrková, zobrazit tel. číslo

Do stabilní strojírenské olomoucké firmy hledáme šikovného obráběče, který má zkušenosti s konvenčním (klasickým) obráběním. Na oplátku nabízíme klidný jednosměnný provoz, volno navíc a benefity.

Popis pozice:

  • Obrábění na konvenčním soustruhu (vrtání, řezání atd.)
  • Práce podle výkresů
  • Jednosměnný provoz (končíte už ve 14 hodin)

Profil kandidáta:

  • Umíte pracovat podle výkresů
  • Máte praxi na klasickém soustruhu

Nabízíme:

  • Mzda až 38 tisíc (dle zkušeností)
  • Sick days navíc
  • Příspěvky na penzi
  • Stravenky
  • Zaplatíme vám školení či kurzy
  • Práce na dobu neurčitou
  • Pozice ve stabilní zavedené strojírenské firmě
  • Skvělá dopravní dostupnost - přímo v Olomouci

Pozice Vás zaujala? Nezpomeňte nám poslat svůj životopis - bez toho se neobejdeme.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Sickdays
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát