Volné místo ve firmě Novitim s.r.o.

Team leader – React js.; JavaScript

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Praha  Smíchov, Praha
Firma Novitim s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 70.000 – 140.000 Kč

O nás

Novitim s.r.o.

Motivací založit vlastní společnost byla naše společná touha poskytovat klientům komplexní služby s důrazem na kvalitu, ze které jsme nechtěli nijak slevit. Oba dva zakladatelé – Marek i Anička – jsme totiž zastánci dlouhodobých, kvalitních a stabilních vztahů. Díky tomu nás v začátku podpořilo hned několik našich klientů, a tak jsme se pustili do práce.

O nás

Jsme česko-slovenská IT firma a každým rokem se rozrůstáme. Zaměřujeme se HLAVNĚ na zajímavé větší projekty, kde náš potenciál využijeme naplno.

U nás se kreativní duše rozhodně neztratí, většinu projektů máme greenfield. Pracujeme ale i na různých e-commerce a bussines development projektech pro velké firmy.

Ačkoli nás je už několik stovek, za korporát se nepovažujeme a děláme věci JINAK. Proto právě obsazujeme pozici leadra našich fronťáků, kde krom mentoringu a vedení svého týmu, budete taky programovat hlavně v Reactu.

Zaujal vás úvod? V tom případě vás benefity nenechají bez reakce!

Náplň práce:

  • Vývoj projektů na front-endu v React.js
  • Vedení, rozvoj a mentoring členů týmu, aby byli všichni spokojení
  • Spolupráce s product ownery a HR oddělením

Co od Vás očekáváme:

  • Seniorní úroveň v React.js – výhodou budou další FW jako React Native, Angular…)
  • Schopnost pracovat s JavaScript ES6 a také TypeScript
  • Empatii a správný bussiness přístup
  • Odpovědnost a time management

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Spolupráce na HPP nebo IČO
  • Motivující mzda až 7000 Kč/MD – záleží na šikovnosti a praxi
  • Možnost zkráceného/polovičního úvazku – můžete tak pracovat na vlastních projektech
  • Home office na 2-3 dny v týdnu
  • Flexibilní pracovní doba – je to jen na vás
  • Nadupaný MacBook a jiné IT vybavení
  • Možnost účastnit se zajímavých projektů s využitím nejmodernějších technologií
  • Pravidelné odborné školení od těch nejlepších v oboru
  • Práce ve skvělém kolektivu s přátelskou atmosférou
  • Vyhrazený čas na vlastní nápady a inovace
  • Hodně si zakládáme na seberozvoji našich zaměstnanců
  • Vlastní moderní kanceláře
  • Zařízené a útulné prostory pro vaše vlastní soukromí
  • Dog – friendly office: rádi se seznámíme s vašim mazlíčkem
  • Game room - máte čas na relaxaci
  • Multisport karta
  • Parkování přímo před budovou
  • Zázemí – kuchyňky, sprchy i kolárna pro sportovce...
  • Výborná káva, občerstvení a ovoce
  • Firemní akce a večírky
  • Datum nástupu dle domluvy
  • Práce na Praze 5

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!