Hledáme lidem práci Manpower

JavaScript programátor - Medior

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Realizujte náročné projekty pro komerční sféru, státní správu a samosprávu, postavené na dlouholetých zkušenostech s rozsáhlými projekty softwarových řešení na míru.

Popis pozice:

☑️ Programování aplikací s využitím JavaScript technologií
☑️ Vývoj webového uživatelského rozhraní
☑️ Spolupráce s kolegy na analýze i návrhu SW
☑️ Samostudium s využitím firemní znalostní databáze a její rozšiřování
☑️ Sledování vývoje v oblasti technologií

Profil kandidáta:

✅ Znalost JavaScript, Ajax, JQuery, XML, XHTML, CSS
✅ Zkušenosti s web designem
✅ Prokazatelné zkušenosti s vývojem web aplikací
✅ Schopnost týmové spolupráce, samostatnost, motivace k dalšímu rozvoji a učení nových technologií
✅ Znalost AngularJS nebo Polymer výhodou

Nabízíme:

☑️ Příležitost pro vlastní odborný rozvoj
☑️ Širokou škálu firemních školení
☑️ Zajímavou a zodpovědnou práci na dlouhodobé bázi
☑️ Zázemí stabilní a silné společnosti
☑️ Příjemné pracovní prostředí
☑️ Možnost home-office
☑️ Široké spektrum benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, výuka cizích jazyků, penzijní připojištění, sportovní aktivity atd.)

  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • Loft Digital Czech s.r.o. v likvidaci
  • 35 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 4. března
  • Libeň, Praha
  • Celonis s.r.o.
  • 47 828 – 75 000 Kč
Zveřejněno: 8. května
  • Brno
  • A-WebSys, spol. s r.o.
  • 45 000 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 17. srpna
  • Brno-město
  • ALTWORX s.r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 3. prosince
  • Brno
Zveřejněno: 13. října
  • Brno
  • 50 000 – 80 000 Kč
  • Praha
  • 1. Web IT s.r.o.
  • 40 000 – 49 999 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Horní Počernice, Praha
  • První novinová společnost a.s.
Zveřejněno: 29. ledna
  • Zlín
  • EGO Zlín, spol. s r.o.
  • 18 000 – 21 000 Kč
Zveřejněno: 28. ledna
  • Dětmarovice
  • TRESTLES, a.s.
  • od 20 000 Kč
  • Český Těšín
  • A B  A U T O B O S S  s.r.o.
  • od 21 000 Kč
  • Liberec
  • DISPONERO s.r.o.
  • 60 000 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 26. února
  • Hlinsko, Chrudim
  • ABAS IPS Management s.r.o.
  • Liberec

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

AJ benefit Bor data HR IT kandidát Most motivace možnost náplň práce Office penzijní připojištění pojištění pozice práce pracovní pracovní prostředí programátor prostředí připojištění rozhraní rozvoj samostatnost sick day sledování společnost společnosti spolupráce sport stabilní studium školení zkušenosti znalost databáze design dovolené firemní Java jazyk náplň oblast oblasti odbor odborný penzijní PR profi program projekt příjemné příjemné pracovní prostředí příležitost rok řešení schopnost stav technolog tým uživatel zkušenost