Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Technická Kontrola Kvality (26 - 32.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Humpolec
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Technik / technička ve strojírenství, Specialista / specialistka kvality
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 26.000 – 32.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Hledáte pracovní příležitost v kvalitě? Orientujete se v technické dokumentaci? Ovládáte základní strojírenské měřidla? Nevadí vám pracovat na směny? Skvělé! Chceme vás vidět. Pošlete mi svůj životopis a pracujte jako:

TECHNICKÁ KONTROLA KVALITY (26 - 32.000 KČ)

Náplň práce:

* měření kusů
* uvolňování výroby
* vypsání protokolů o měření
* školení operátorů
* provádění specializovaných měření
* spolupráce na řešení reklamací

Co od Vás očekáváme:

* min SOU vzdělání
* praxe na obdobné pozici - výhodou!
* orientaci v technické dokumentaci
* znalost strojírenských měřidel jako posuvka, mikrometr apod.
* uživatelskou znalost PC
* ochotu pracovat ve 3směnném provozu
* spolehlivost a chuť k práci

Co Vám můžeme nabídnout:

* standardní dovolenou
* firemní volno
* bonusy a prémie
* jazykové vzdělávání
* příspěvek na stravné
* zázemí stabilní a prosperující společnosti.

* nástup možný ihned
* lokalitu: Humpolecko

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

Seřizovač CNC Strojů

Nutně vás hledají
  • Třemošnice
  • DAKO-CZ, a.s.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 25. dubna
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. dubna
  • Manuvia GreatWork s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Žďár nad Sázavou
  • Amikov job, s.r.o.
  • 25 600 – 32 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
  • Malé Kyšice
  • AP BREJCHA s.r.o.
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 9. října
  • Břevnov, Praha
  • Petra Synáčková
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro rodiče
    Benefity:
  • Brankovice
  • Astotec Automotive Czech Republic s.r.o.
  • 40 000 – 47 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Lékařská péče
  • Humpolec
  • MHA, s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
    Benefity:

FOREST CLASSIC s.r.o., DAKO-CZ, a.s., DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o., LAKUM - GALMA a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., HOEKO - Automotive s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., FIA ProTeam s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, DELTA & PERSONAL s.r.o., HB Golf s.r.o., HARTMANN - RICO a.s., Trenkwalder a.s., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., FLEXIMA s.r.o., 100% REWORK s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., Manuvia Job s.r.o., ProJobEU s.r.o., HTP s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., Manuvia GreatWork s.r.o., Markmont, s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Amikov job, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Krejčí / Švadlena, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Výrobce / výrobkyně textilií, Mechanik / Mechanička, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Pracovník / pracovnice v pneuservisu, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička výroby, Opravář / Opravářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Výzkum a vývoj, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Elektronik / Elektronička

Světlá nad Sázavou, Třemošnice, Polná, Humpolec, Jiřice, okres Pelhřimov, Pelhřimov, Havlíčkův Brod, Hybrálec, Pávov, Jihlava, Jihlava, Přibyslav, okres Havlíčkův Brod, Zruč nad Sázavou, Chotěboř, Žirovnice, Brtnice, Žďár nad Sázavou

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

bonus bonusy dění Humpolec IT kvality měření náplň práce NDA operátor pec práce pracovní praxe protokol příspěvek reklama směny SOU společnost společnosti spolupráce stabilní stravné školení volno vzdělání vzdělávání znalost životopis dar dokument firemní jazyk kontrola kov náplň PC PR pracovní příležitost prémie příležitost řešení standard stroj technická technické uživatel výroby