Volné místo ve firmě Railway Restaurant Prague s.r.o.

Servisní technik modelových vláčků pro restauraci Výtopna

Pracovní poměr práce na plný úvazek, zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp), práce na živnostenský list (osvč), dohoda o provedení práce (dpp)
Lokalita Praha  Václavské náměstí 802/56, Nové Město, Praha, 110 00
Firma Railway Restaurant Prague s.r.o.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Informační systémy a technologie, Elektrotechnika a telekomunikace, Technik / technička IT, Servisní technik / technička
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2), Anglický jazyk (Mírně pokročilý B1)

O nás

Railway Restaurant Prague s.r.o.

Sídlíme v samém centru Prahy. O dobré jídlo a pití se starají mistři kuchaři a o zábavu 14 digitálně řízených mašinek, 900 metrů kolejí a 5 padacích mostů. Z patra se pokocháte výhledem na Václavák. Přijďte si s rodinou, přáteli nebo kolegy vychutnat netradiční posezení a výborné jídlo. Naše vlaky vám až na stůl dovezou voňavé dobroty připravené z lokálních surovin.

O nás

PRAHA – VÁCLAVÁK

Restaurace Výtopna v centru Prahy, kterou nemůžete minout. O dobré jídlo a pití se postarají mistři kuchaři, o zábavu 30 digitálně řízených mašinek, 900 metrů kolejí a 5 padacích mostů.

Z patra se pokocháte výhledem na Václavák. Přijďte si s rodinou, přáteli nebo kolegy vychutnat netradiční posezení a skvělé jídlo. Naše vlaky vám až na stůl přivezou voňavé dobroty připravené z lokálních surovin.

S RESPEKTEM K MASU 🥩

Milujeme čerstvost a poctivost. Proto podporujeme místní farmáře, od kterých odebíráme kvalitní BIO maso. Jednotlivé kusy poté sami bouráme a bezezbytkově zpracováváme, takže přesně víme, z čeho jsou jídla připravena. Zákazníkům dokonce nabízíme možnost osobně porovnat kvalitu masa podle doby zrání a plemene. A co z toho všeho připravujeme? Steaky, hamburgery, tataráky a mnoho dalšího.

Ideální kombinace masa a piva 🍺

K některým pokrmům to chce pivo těžší, jiné si nejvíc vychutnáte s pivem lehkým a osvěžujícím. My to víme, proto jsme pro vás připravili bohatý pivní lístek s nabídkou z lokálních pivovarů. Také si můžete dát pivo značky Výtopna, které vaříme podle naší vlastní oblíbené receptury. Najít dokonalou kombinaci piva a steaku tak bude snadné. Pokud si nejste jistí, můžete se inspirovat na našich stránkách.

Náplň práce:

Pro náš unikátní koncept restaurace Výtopna, obsluhované modelovou železnicí, hledáme trainmana!

Co vás čeká

- zajištění hladké jízdy našich vláčků

- servis vláčkového parku

- v případě potřeby drobná údržba restaurace

Co od Vás očekáváme:

- manuální zručnost a dobrá znalost práce na počítači

- elektrotechnické vzdělání výhodou, nikoli podmínkou

- pozitivní, pečlivý a zodpovědný přístup

Co Vám můžeme nabídnout:

- základní mzdu a odměnu, která bude ve tvých rukou plus podíl na spropitném na denní bázi

- strava na pracovišti samozřejmostí

- prostor k osobnímu růstu a možnost s námi získávat zkušenosti i ze zahraničí (možnost práce také ve Vídni)

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

AJ den elektro hledám HR IT jídlo Most možnost náplň práce práce Praha restaurace růst SOU technik vzdělání zahraničí zkušenosti znalost Zruč díl dobro doby jídla jízdy kov kvalitní místní mistři model na pracovišti náplň odpovědný osobní pitné pivovar počítač PR případ přístup servis technické údržba zákazník zkušenost značky