Operátor Výroby V Potravinářství

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Opava
Firma Comac jobs s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 19.000 – 25.000 Kč

Pro výrobní společnost sídlící na Opavsku hledáme vhodné kandidáty na pozici:

OPERÁTOR VÝROBY V POTRAVINÁŘSTVÍ

NÁPLŇ PRÁCE:

  • jednoduché práce ve výrobě
  • příprava surovin, vážení, kontrola
  • obsluha strojního zařízení
  • komunikace v rámci výrobního týmu

POŽADUJEME:

  • chuť do práce
  • spolehlivost
  • manuální zručnost

NABÍZÍME:

  • možnost okamžitého nástupu
  • možnost převodu do kmenového stavu zaměstnanců
  • práce v třísměnném provozu, volné víkendy
  • měsíční mzda 17.500 Kč/měs. + osobní ohodnocení 2000 Kč/měs.
  • příplatky za odpolední a noční směnu, rizikové příplatky
  • příspěvek na stravování + stravenky ve výši 123Kč/směnu
  • 25 dní dovolené
  • nákup zboží za minimální ceny :)

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat i telefonicky na čísle zobrazit tel. číslo.

Máte zájem o tuto nabídku?