Asistent - asistentka HR

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Lokalita Úpice
Firma BP Lumen s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda od 22.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

ASISTENT- ASISTENTKA HR
Firma BP Lumen byla založena v roce 1991 a dnes patří mezi nejvýznamnější společnosti působící v cyklistické branži v České republice. Posledních 10 let se naše činnost zaměřuje především na vývoj a výrobu elektrokol, známých pod značkou Apache Bicycles. Díky velmi progresivnímu růstu firmy neustále rozšiřujeme náš tým a aktuálně hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Asistent HR.
Co pro nás znamená pozice asistenta HR?

  • je pravá ruka HR manažerky, úzce spolupracuje se mzdovou účetní, zajišťování personální agendy a denní personální operativy, vyřizování příležitostných pracovních pochůzek, komunikace s leadery a spolupracovníky napříč celou firmou, šíření firemní kultury, hodnot a pravidel, zapojení se do dlouhodobých rozvojových projektů.

Koho hledáme? Někoho…

  • s dobrou znalostí Zákoníku práce a související platné legislativy, s alespoň základním povědomím o mzdové agendě, se vzděláním ekonomického směru, minimálně středoškolským, s minimálně uživatelskou znalostí komplexní práce na PC a pokročilou znalostí práce v MS Excel, s řidičským průkazem sk. B (aktivní řidič).

Kdo je flexibilní, má dobré komunikační schopnosti a organizační dovednosti, příjemné vystupování, odolnost vůči stresu, jste samostatný/á a proaktivní.
Výhodou předchozí praxe na obdobné pozici a orientace se v nějakém účetním programu.
Našim spolupracovníkům nabízíme:
Stabilní pracovní zázemí v neustále se rozvíjející firmě s tradicí od roku 1991, působící v progresivním oboru a zajímavou a nestereotypní práci v malém přátelském kolektivu s rodinnou atmosférou, odpovídající mzdové ohodnocení s potenciálem růstu dle odváděných výsledků, podporu v osobním a profesním rozvoji, flexibilní pracovní dobu a zajímavé zaměstnanecké benefity ve formě slev na naše produkty pro vás a vaši rodinu, dotované stravenky, až 25 dní dovolené a další.
Nástup možný ihned! Pracovní smlouva na dobu určitou, po roce možnost prodloužení.
Životopis prosím zasílejte na email prace@bplumen.cz. Do předmětu emailu prosím napište název pozice, o jakou máte zájem.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2020 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena