Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Obsluha do Café Globus (Olomouc)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Olomouc
Firma Globus ČR, v.o.s.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

Co od Vás očekáváme:

PRACUJTE TAM, KDE dáváme rovné příležitosti všem, bez předsudků.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

V našem Café Globus prodáváme italskou kávu L’antico, vlastní deserty vyrobené našimi cukráři a pečivo z našeho pekařství.

Hodili by se nám

Prodavači, které baví obsluha zákazníků a prostředí kavárny jim není cizí. Kteří s úsměvem prodají našim zákazníkům nejen kávu, ale i zákusky, dortíky nebo čerstvé pečivo, které vyrábíme v naší pekárně a cukrárně.

Co vás čeká

Budete dbát na to, aby bylo, co prodávat. Tedy, aby naše prodejní pulty byly stále plné a zákazníci měli z čeho vybírat.

Férová mzda a řada dalších výhod

  • smlouva na dobu neurčitou
  • mzda vždy 11. den v měsíci
  • před Vánoci 13. mzda
  • po 3 letech 25 dní dovolené
  • příplatky za víkendy nad rámec zákona
  • stravenky
  • celoroční 10% zaměstnanecká sleva
  • čisté a velké zázemí

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

  • Olomouc
  • AmRest s.r.o.
  • 23 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 22. dubna
Nutně vás hledají
  • Olomouc
  • Martin Podmol
  • 40 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Dolany, Olomouc
  • IES MORAVIA REAL a.s.
  • 24 000 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na ubytování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 24. dubna
  • Kněževes, Praha-západ
  • VAMAR INTERNATIONAL,s.r.o.
  • 20 000 – 26 900 Kč
Zveřejněno: 29. září
  • Pilníkov
  • T A L P A , spol. s r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 2. září
  • Vysočany, Praha
  • UniCredit Bank Czech Republic and…
  • od 19 000 Kč

Proveon, a.s., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., AmRest s.r.o., Rodina Koláčkova s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., SMS finance, a.s., SAFE LOGIC s.r.o., Globus ČR, v.o.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., AULO MJCZ s.r.o., Česká spořitelna, a.s., JANEMI s.r.o., Ollies dorty s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., SANITINO s.r.o., HUMANIC CZ spol. s r.o., Hays Czech Republic, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Shoebox CZ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Rock Point a.s., FERATT fashion s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Martin Podmol, Lidl Česká republika s.r.o., Vitacall s.r.o., HalfPrice, IES MORAVIA REAL a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Office manager, Překladatel / Překladatelka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Barista / Baristka, Barman / Barmanka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Realitní makléř / makléřka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Specialista / specialistka v energetice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Olomouc, Celá ČR, Vsisko, Velký Týnec, Velký Týnec, Dolany, okres Olomouc, Velká Bystřice

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

AJ budoucnost cukrář den EU firma HR IT Lom měsíc mzda na dobu neurčitou náplň práce Olomouc plat práce prostředí příplatky smlouva stravenky víkend zaměstnanců zaměstnanec životopis dovolené kavárny kov kvalitní na dobu náplň obsluha obsluha zákazníků pečivo PR prodej prodejní příležitost příležitosti rámec roční v roce zákazníci zákazník zaměstnanecká