- 30 000 – 59 000 Kč
- Plný úvazek, Zkrácený úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
- Vhodné také pro absolventy
Místo výkonu práce: Raná
Co vás u nás čeká?
zajištění chodu kanceláře vedení společnosti
obsluha návštěv
přijímání a zpracování zakázek pro truhlářskou výrobu
komunikace s vedoucím výroby nábytku
kontrola stavu realizace zakázek
vystavování dodacích listů a předávacích protokolů k vyexpedovanému nábytku
komunikace s klienty společnosti o stavu jejich zakázky
komunikace s kolegy napříč společností
vedení pokladen
příprava podkladů pro mzdovou účetní (docházky, srážky za obědy, …) + podílení se na zpracování mezd
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
středoškolské vzdělání zakončené maturitou
výborná znalost práce s PC (MS 365 – outlook, excel, word, internet)
komunikační dovednosti (psaná komunikace, telefonická komunikace)
AJ nebo NJ na komunikativní úrovni – výhodou
samostatnost, spolehlivost, pečlivost, všímavost a zodpovědné chování
ŘP skupiny B
Nedostatek praxe u nás není překážkou, ceníme chuť pracovat.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
moderní a čisté prostředí,
zázemí české inovativní a stabilní společnosti,
možnost využití firemních prostor na soukromé oslavy,
práci na HPP, jednosměnný provoz.
První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 7.30 do 15.30 hod. na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně, Raná 104, 539 01 Hlinsko (7,30–15,00).

Získali jste pracovní nabídku a přemýšlíte, jak na ni správně odpovědět? Nemusíte ji okamžitě přijmout ani odmítnout. Nejprve si ověřte všechny podmínky a poté zaměstnavateli jasně sdělte své rozhodnutí. Ukážeme vám, jak práci přijmout, požádat o čas, vyjednat lepší podmínky nebo ji slušně odmítnout.

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.