Volné místo ve firmě Skanska

Provozní Zámečník/Ice

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Lokalita České Budějovice
Zadavatel Skanska (Skanska a.s.)
Mzda 21.000 – 28.000 Kč

O nás

Skanska a.s.

Společnost Skanska je mezinárodní skupinou zabývající se stavebnictvím a vývojem bytových a administrativních projektů. Na vybraných trzích ve Skandinávii, Evropě a USA působí více než 32 tisíc jejích zaměstnanců. Zaměřuje se na vývoj a výstavbu šetrnou k okolí i lidem, kteří je obývají. Rezidenční i výrobní a obchodní prostory zajišťuje od developmentu přes výstavbu až po facility management. Při výstavbě minimalizuje ekologickou zátěž, využívá obnovitelných zdrojů a dbá na bezpečnost práce. Skanska prosazuje principy společensky odpovědného a etického podnikání v environmentální, sociální i ekonomické rovině. Pro nás jsou to ale lidé, kteří stojí za těmito projekty, a na ty jsme opravdu hrdí. Naše vize se dá naplnit jedině s týmem vysoce kvalifikovaných a motivovaných zaměstnanců.

O jakou práci jde? Samostatné a odborné provádění prací při zhotovování zámečnických prvků, jejich montáži a opravách na strojích a zařízení
Co by měl mít uchazeč: vyučení v oboru zámečník nebo karosář, mechanik opravář se zaměřením na stroje a zařízení nebo mechanik strojů a zařízení výhodou; pracovitost, spolehlivost; zdravotní a odbornou způsobilost.
Zaměstnanecké výhody: stabilní práce v mezinárodní společnosti; dle odvedeného výkonu náležitá odměna; denní příspěvek na stravné ve výši 60,50 Kč za odpracovanou směnu; cestovní náhrady v případě práce mimo sídlo firmy; hrazené ubytování v blízkosti stavby; 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc; příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 1.000 Kč; Flexi passy v hodnotě 1.500 Kč; Zaměstnanecký akciový program Seop; slevy na firemní produkty, Multisport karta za 350 Kč, zlevněné volání u T-mobile a další zvýhodněné nabídky partnerů.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky ve všední dny 10:00–12:00, 13:00–15:00 hod.

Máte zájem o tuto nabídku?

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2021 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena