Hledáme lidem práci Manpower

Data Analyst - Great oportunity in a world of Telecommunications

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

International company that builds the future of networks, pioneering advanced technology and operating in 140+ countries, is looking for a Data Analyst!

If you are experienced Data Analyst with experience in working with Linux environment and you would like to work with something large and worldwide - you are the one we need!

Popis pozice:

  • Working with telecommunications data from various company products.
  • Creating visualizations and reports in an internally developed application similar to Grafana or Kibana
  • Collaborating with various product teams within the company to better understand the data and product domain

Profil kandidáta:

  • Experienced in data analytics or data engineering
  • Experienced in working within Linux environment
  • Basic scripting skills (ideally, not a requirement)
  • Communicative English at the level of being able to talk to anyone around the world (written and spoken)

Nabízíme:

  • On the job, you will gain experience with the telecommunications world (through product data in mobile operator networks) and also working with systems running in virtualized or Kubernetes environments

Benefity

  • Sickdays Sickdays
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. dubna
  • Plzeň
  • ZF OPENMATICS s.r.o.
  • od 70 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 21. srpna
  • Smíchov, Praha
  • ZOOT a.s.
Zveřejněno: 13. března
  • Kadaň
  • CLEAN International, spol. s r.o.
  • 14 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 29. června
  • Mladá Boleslav
  • LeonTax s.r.o.
  • 24 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na ubytování

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Odbory - proč a jak je založit

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Trainee program – první práce pro absolventy

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Bor data HR IT job kandidát mobil pozice system doma PR profi report technolog